хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

ОБЕРЕЖНО!!! Спецслужби ФСБ серед кандидатів ВО "Батьківщина"!

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

7 жовтня 2014 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Мірошниченко скерував депутатські звернення до Служби безпеки України та Центральної виборчої комісії, у яких вимагає провести перевірки щодо причетности кандидата у народні депутати від ВО "Батьківщина" на окрузі № 162 Владислава Бухарєва до спецслужб ФСБ Російської Федерації та зняти його з реєстрації.

Бухарєв працював у Збройних Силах України, в органах державної податкової служби, а з березня по липень цього року був першим заступником голови Служби безпеки України. За цей час Україна отримала війну на сході, втратила Крим та тисячі життів українців.

"У час неоголошеної війни з Російською Федерацією, коли Україна виборює свою незалежність шляхом втрати людських життів є неприпустимим вихваляння у своїй передвиборчій агітації кандидатом у депутати від ВО "Батьківщина" Владиславом Бухарєвим тим, що він був нагороджений медаллю ФСБ Росії "За боєвоє содружество". Це може свідчити не тільки про колишній зв'язок Бухарєва зі спецслужбами Російської Федерації, а й не виключає, що він і надалі тісно співпрацює з окупантами", – наголосив Ігор Мірошниченко.
23

Коментарі

Гість: Man-O-War

18.10.14, 12:47

Зняти з реєстрації і повісити деінде.

    28.10.14, 13:17

    Ще цьому Бухарику треба вручити орден імені Ху..ла "Владіміра-І Йобнутого" з закруткою на спині...

      38.10.14, 14:51

      Впевнений, що не тільки він.
      Поки що збираюся голосувати або за "Самопоміч", або за Правий сектор. Я їм і так симпатизував, а тут мав честь особисто познайомитись. Справжні патріоти, дієві.

        48.10.14, 14:58Відповідь на 3 від Танк_

        Впевнений, що не тільки він.
        Поки що збираюся голосувати або за "Самопоміч", або за Правий сектор. Я їм і так симпатизував, а тут мав честь особисто познайомитись. Справжні патріоти, дієві.

          58.10.14, 18:27Відповідь на 1 від Гість: Man-O-War

          Зняти з реєстрації і повісити деінде.

            68.10.14, 20:24Відповідь на 1 від Гість: Man-O-War

            Зняти з реєстрації і повісити деінде.

              78.10.14, 20:45

              Видворити до Раші

                88.10.14, 21:32Відповідь на 3 від Танк_

                Впевнений, що не тільки він.
                Поки що збираюся голосувати або за "Самопоміч", або за Правий сектор. Я їм і так симпатизував, а тут мав честь особисто познайомитись. Справжні патріоти, дієві.
                За Правий сектор буду голосувати, а Самопоміч щось мені не довподоби

                  99.10.14, 00:06


                  Це вже якесь безбашенне нахабство --- в нинішній Україні, за небувалого підйому національної самосвідомості висуватися в депутати з таким "запущеним гемороєм"... Це свідчить, що в косатої та її банди почалася істерика.

                    109.10.14, 04:54Відповідь на 3 від Танк_

                    Впевнений, що не тільки він.
                    Поки що збираюся голосувати або за "Самопоміч", або за Правий сектор. Я їм і так симпатизував, а тут мав честь особисто познайомитись. Справжні патріоти, дієві.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна