хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

"Трагедія 7/17" або "З Днем народження, фрау"

Якщо ще хтось не читав, обов"язково перегляньте. Погоджуюсь з кожною думкою автора!!!

Олексій Братущак. Українська правда (блоги).  ТИСНИ

Учора ввечорі отримав смс з Донбасу. Знайомий побував на місці падіння збитого Боїнгу.

"Расскажи всем: кругом по полю человеческое мясо. смрад и гарь. обломки и вещи. это ад. это днр. это пи*ец".

А це фото облетіло світові ЗМІ:

15

Коментарі

118.07.14, 10:38

Капець...

    218.07.14, 11:55

    правда про рашофашистів убивших 298 людей і серед них десятки дітей у малазійськім боінг 777 літаку над донбасом https://www.youtube.com/watch?v=vnuhxar01jo помяни боже мертвих і спаси живих

      –100318.07.14, 12:55

      Що тут можна сказати... народ-пiдаpac вибрав собі президента-xyйла і робить те, що робив протягом всієї своєї історії --- вбиває, бреше, гвалтує.

        418.07.14, 16:02Відповідь на 3 від Perovdupu

        Що тут можна сказати... народ-пiдаpac вибрав собі президента-xyйла і робить те, що робив протягом всієї своєї історії --- вбиває, бреше, гвалтує.не буду сперечатись, що народ-підар...с, що президент-ху...ло, але давайте згадаємо, як покійний Єльцин підносив цього ху...ла як свого "правопріємніка"... а населення роССосіі ковтнуло це не розмірковуючи. Та і досі ковтає.

          518.07.14, 16:17Відповідь на 4 від Brom_83

          Що тут можна сказати... народ-пiдаpac вибрав собі президента-xyйла і робить те, що робив протягом всієї своєї історії --- вбиває, бреше, гвалтує.не буду сперечатись, що народ-підар...с, що президент-ху...ло, але давайте згадаємо, як покійний Єльцин підносив цього ху...ла як свого "правопріємніка"... а населення роССосіі ковтнуло це не розмірковуючи. Та і досі ковтає.А тому що у них цар завжди має рацію...

            618.07.14, 19:06

            І при цьому кацапо-колорадські рашисти мародерствують, оббираючи трупи, забираючи гроші, золото, документи, інші цінності, бо така їх кремлівсько-кримінальна психологія! Вони - не християни, не православні, а РПЦісти-КіріловоХундяєвци!

              718.07.14, 22:25

                818.07.14, 23:10

                Впевнений, що їм це не минеться.

                  919.07.14, 08:34Відповідь на 5 від Perovdupu

                  Що тут можна сказати... народ-пiдаpac вибрав собі президента-xyйла і робить те, що робив протягом всієї своєї історії --- вбиває, бреше, гвалтує.не буду сперечатись, що народ-підар...с, що президент-ху...ло, але давайте згадаємо, як покійний Єльцин підносив цього ху...ла як свого "правопріємніка"... а населення роССосіі ковтнуло це не розмірковуючи. Та і досі ковтає.А тому що у них цар завжди має рацію...так воно і є. хай живуть як хочуть аби до нас не лізли.

                    1022.07.14, 12:54

                    а яя й