хочу сюда!
 

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-37 лет

Ужгород розлучається з "погорєлівською" Тимошенко.

"Я думав, що це лише для мене дурдом і збоку бантик! Але, як виявилося на представленні, жодна присутня особа це не підтримала, атмосфера була дуже негативна, зі сторони А.Погорелова - зверхня, та надалі практично вся частина працівників штабу відразу почали писати заяви на звільнення,

- про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив довірена особа кандидата на пост президента України Зоряна Шкіряка Сергій Шанта.


- Однозначно, це призначення так само негативно сприйме електорат Тимошенко... Такий шлейф за його батьком, ...з яким він працював у тандемі (особа, що свого часу понесла кримінальну відповідальність за корупцію, ще за часів СССР..., на даний час є відстороненим мером, при якому місто стало занедбане з пустою казною, ... і донедавна був членом Партії регіонів)", - констатує С.Шанта.

"Юля, прости! Юля, прощай! Тимошенко и Погорелов-младший - это нонсенс!!! Разочарование, прозрение, шок, ужас и кошмар. Они сошлись - волна и камень, стихи и проза, лед и пламень - не столь различны меж собой...",

- у такий спосіб на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук відреагувала на призначення Андрія Погорєлова керівником виборчого штабу Юлії Тимошенко на виборчому окрузі №69 з центром в Ужгород член фракції "Батьківщина" в Ужгородській міськраді, завкафедрою словацької філології УжНУ, професор Світлана Пахомова.


Раніше шоком назвав це призначення її колега по фракції Василь Гнатків.

Під час офіційного представлення А.Погорєлова майже всі члени виборчогог штабу Ю.Тимошенко в Ужгороді написали заяви на звільнення.


Андрій Погорєлов - син "скинутого" після перемоги Майдану екс-мера Ужгорода, члена Партії регіонів Віктора Погорєлова.

фракція "Батьківщина" перебувала в опозиції до більшості у міськраді, що її сформував на основі фракції Партії регіонів екс-мер Віктор Погорєлов, і до якої входив Андрій Погорєлов.

Більше того, саме "Батьківщина" була ініціатором голосування імпічменту Віктору Погорєлову, після чого місто в статусі в.о. очолив Віктор Щадей.

Андрій Погорєлов займав і займає різко "антимайданну" позицію, що прослідковується не тільки в його приватних бесідах і діях. Зокрема, А.Погорєлов брав участь в організації АнтиМайдану в Ужгороді та організації відправки "тітушок" на АнтиМайдан в Києві.

Після того, як виборчий штаб Юлії Тимошенко по виборчому округу №69 з центром в Ужгороді очолив Андрій Погорєлов, до його роботи долучилася ще одна одіозна "антимайданна" особа - Іван Волошин.


 І.Волошин представляє в Ужгороді інтереси реалізатора путінської політики в Україні Віктора Медведчука. У цьому контексті поява І.Волошина в штабі Юлії Тимошенко, яку вважають тісно пов'язаною з президентом Росії Владіміром Путіним і звинувачують в лобіюванні В.Медведчука, навряд чи є випадковою.17

Комментарии

110.05.14, 23:42

юля

  210.05.14, 23:49Ответ на 1 от ЛУКАВИЙ

  юляВася!

   311.05.14, 00:09

   Можливо нарешті навіть у самих затятих воністів(йулєлюбів) очі розчахнуться...
   Чи я невиправний оптиміст?

    411.05.14, 00:16Ответ на 3 от Perovdupu

    Можливо нарешті навіть у самих затятих воністів(йулєлюбів) очі розчахнуться...
    Чи я невиправний оптиміст?
    Так.

     511.05.14, 00:17Ответ на 3 от Perovdupu

     Юлі не пробачимо Одесу!!!! Вона виродок!!!!

      611.05.14, 00:45Ответ на 5 от дТОЛЯізХорола

      Юлі не пробачимо Одесу!!!! Вона виродок!!!!Так це тільки те, що сплило на.гору... а скільки ще всього, що нам доведеться взнати в майбутньому...

       711.05.14, 00:56Ответ на 5 от дТОЛЯізХорола

       Юлі не пробачимо Одесу!!!! Вона виродок!!!!Просто вона ЖИДІВКА - і цим все сказано...
       А її слова "треба всіх руськомовних Сходу й Півдня розстріляти атомною зброєю" - не менше дурнуваті!
       Тюряга + Старість на неї вплинули дуже негативно

        811.05.14, 01:11Ответ на 6 от Perovdupu

        Юлі не пробачимо Одесу!!!! Вона виродок!!!!Так це тільки те, що сплило на.гору... а скільки ще всього, що нам доведеться взнати в майбутньому... ЇЇ треба взад.Тобто ,в тюрму...Або ,й туди...

         911.05.14, 01:13Ответ на 7 от Богдан Ляшко

         Юлі не пробачимо Одесу!!!! Вона виродок!!!!Просто вона ЖИДІВКА - і цим все сказано...
         А її слова "треба всіх руськомовних Сходу й Півдня розстріляти атомною зброєю" - не менше дурнуваті!
         Тюряга + Старість на неї вплинули дуже негативно
         Вона не розуміє де вона зараз...

          1011.05.14, 01:16Ответ на 3 от Perovdupu

          оптиміст.....

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая