хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Любов’ю перемагаймо зло.

Я працюю над собою
дивлюсь на неба далечінь
і відчуваю, що зі мною
розпрощалась маячінь.

В моїх думках поволі
виникають образи просторові
в яких людські долі
не можуть жити без любові.

Вони злітають вверх до сяйва цього
і набирають сили вони від нього,
від творіння небесного, святого
для подолання шляху тернистого, земного.

Я любов’ю дорожу до дна
кожною краплею сповна.
Коли навколо стільки зла
мені сміливість придає вона.

Будь-яку небезпеку чи біду
я з готовністю прийму
і з любов’ю через все пройду
в палких обіймах її вогню.

Любов’ю я вже сповнений у щерть
зло від мене відлітає геть,
бо згорає в ньому навіть смерть
і страждань безкінечних круговерть.

19

Коментарі

112.03.14, 12:01

Хай буде так, з любов’ю

    212.03.14, 12:34

    ой иногда не выходит..такое наслушаешься .....кажется.что ыт в сумасшедшем доме

      312.03.14, 17:59Відповідь на 1 від Геннадий UA

      Хто любить – той не зраджує, хто не зраджує – той сильний духом, а хто сильний духом – той перемагає і його поважають.
      Українці люблять свою державу зате їх і поважають у світі.

        412.03.14, 18:04Відповідь на 3 від БАІ

        а некоторые на севере даже ненавидят, вот для них я и приготовил

          512.03.14, 18:48Відповідь на 2 від Tatosha

          Людина,яка каже неправду втрачає довіру і чим більше вона обманює, тим менше її довіряють. Так і відсіюється добро від зла.

            612.03.14, 18:58Відповідь на 4 від Геннадий UA

            Ненависть їх погубить із середини. Якщо вони ненавидять братів своїх, то кому вони потрібні? Їх ненависть на їхні голови і повернеться. А захищати себе, свою родину, Батьківщину – святий обов’язок.

              712.03.14, 20:08Відповідь на 5 від БАІ

              Людина,яка каже неправду втрачає довіру і чим більше вона обманює, тим менше її довіряють. Так і відсіюється добро від зла.вы это к чему...я всегда говорю правду...я про добро...знаете,как тяжко быть добрым когда тебя кроют матом

                812.03.14, 21:09Відповідь на 7 від Tatosha

                Людина,яка каже неправду втрачає довіру і чим більше вона обманює, тим менше її довіряють. Так і відсіюється добро від зла.вы это к чему...я всегда говорю правду...я про добро...знаете,как тяжко быть добрым когда тебя кроют матомЯ про інформаційну війну, коли на чорне кажуть біле і навпаки.
                Мені також важко бути добрим, але коли я зриваюся то потім мучить совість. І думаю, краще не зриватись, бо інколи важче попросить пробачення ніж стриматись. Але це життя. Дай Боже нам терпіння і мудрості.

                  912.03.14, 22:36Відповідь на 8 від БАІ

                  Людина,яка каже неправду втрачає довіру і чим більше вона обманює, тим менше її довіряють. Так і відсіюється добро від зла.вы это к чему...я всегда говорю правду...я про добро...знаете,как тяжко быть добрым когда тебя кроют матомЯ про інформаційну війну, коли на чорне кажуть біле і навпаки.
                  Мені також важко бути добрим, але коли я зриваюся то потім мучить совість. І думаю, краще не зриватись, бо інколи важче попросить пробачення ніж стриматись. Але це життя. Дай Боже нам терпіння і мудрості.
                  спасибо....даст...раз мы тут

                    1013.03.14, 11:01Відповідь на 3 від БАІ

                    Хто любить – той не зраджує, хто не зраджує – той сильний духом, а хто сильний духом – той перемагає і його поважають.
                    Українці люблять свою державу зате їх і поважають у світі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна