хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Попередження для кожного з нас!!!

ХРОНІКА ПОДІЙ. РИМ, 26 січня.  У своїй молитві папа Римський Франциск заявив: “Я разом з Україною молюся за тих , хто втратив свої життя в останні дні, і молюся за їхні родини. Я сподіваюся , що станеться конструктивний діалог між владою та громадянським суспільством , що можна буде уникнути будь-якого застосування насильства і що дух світу і пошуку загального блага прибуде у всіх серцях.“

Після своєї промови папа Римський разом з двома дітьми випустив двох білих голубів миру з балкона своїх покоїв на площі Святого Петра. Проте птахи не встигли відлетіти далеко від Апостольського палацу, оскільки на них напали чайка і ворона. Свідками цього інциденту стали десятки тисяч віруючих, що зібралися на недільну месу.

«Голубів миру», яких понтифік випустив з вікна Апостольського палацу у Ватикані, атакували ворон і чайка.

Атака ворона

Атака чайки

Я сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що напад першого птаха вже відбувся (КРУК - БЕРКУТ), І це була жахлива, трагічна сторінка сучасної історії України.

Деякі політики  занадто розслабились, вже ділять портфелі і домальовують собі зірочки!!!  Але  напад другого птаха (ЧАЙКА - КРИМ) ще попереду! Мені байдуже до Сєні "куля в лоб" та Турчінова "пастиря". Вони повинні пам"ятати, що у януковича - пшонки  маєтки  БУЛИ, а у Яценюка і Турчінова вони ще ДОСІ Є!!!

Але Ярош і Парубій вже сьогодні мають АДЕКВАТНО РЕАГУВАТИ на події на півострові!  Вони не мають права (ми всі не маємо права) зволікати зі створенням загонів САМООБОРОНИ в КРИМУ!!!

Хочеш миру – готуйся до війни!!!

14

Коментарі

126.02.14, 20:36

Потрібно підтримати татарчуків!!!!!!! Мене трохи здивувало, коли побачив, як татари (переважна більшість) піднялись проти кацапського бунту!!!

    Гість: NeManul

    226.02.14, 20:41

    Юль, перестань постити дурниці. Хватить у 2004 вже була циганка на трасі і пророчила про жінку-президента

      326.02.14, 20:57Відповідь на 2 від Гість: NeManul

      Юль, перестань постити дурниці. Хватить у 2004 вже була циганка на трасі і пророчила про жінку-президентаНу ти і порівняв!
      Я хтіла ці свої думки викласти ще 28 січня (відразу після подій у Римі) і тому є свідки.
      Тепер жалкую, що не написала!

        Гість: NeManul

        426.02.14, 21:01Відповідь на 3 від Julia Taneta

        Юль, перестань постити дурниці. Хватить у 2004 вже була циганка на трасі і пророчила про жінку-президентаНу ти і порівняв!
        Я хтіла ці свої думки викласти ще 28 січня (відразу після подій у Римі) і тому є свідки.
        Тепер жалкую, що не написала!
        бачив ту картинку ще тоді, Я б її не розповсюджував

          526.02.14, 21:27Відповідь на 4 від Гість: NeManul

          Юль, перестань постити дурниці. Хватить у 2004 вже була циганка на трасі і пророчила про жінку-президентаНу ти і порівняв!
          Я хтіла ці свої думки викласти ще 28 січня (відразу після подій у Римі) і тому є свідки.
          Тепер жалкую, що не написала!
          бачив ту картинку ще тоді, Я б її не розповсюджував
          Так і я ж не розповсюджувала...
          Відчуваю, що повинна була це ще раніше зробити.

            анонім

            626.02.14, 21:49

            Татари відіб'ються, ніхто не сумнівається.

              Гість: NeManul

              726.02.14, 22:19Відповідь на 5 від Julia Taneta

              Юль, перестань постити дурниці. Хватить у 2004 вже була циганка на трасі і пророчила про жінку-президентаНу ти і порівняв!
              Я хтіла ці свої думки викласти ще 28 січня (відразу після подій у Римі) і тому є свідки.
              Тепер жалкую, що не написала!
              бачив ту картинку ще тоді, Я б її не розповсюджував
              Так і я ж не розповсюджувала...
              Відчуваю, що повинна була це ще раніше зробити.
              не треба є

                Гість: NeManul

                826.02.14, 23:30

                Лише б тому, що в Римі тисячі голубів, і ніхто на них не нападає. Що робить в центрі Ватікану чайка? Включи мізги

                  927.02.14, 08:28

                  Зрозуміло, що Ви говорите про символи,але одні й ті ж символи нам тлумачать по-різному. Прослідкуйте хроніку подій:
                  Після дій хама постав євромайдан, розгін студентів - Майдан, події на Грушевського - постала Січ, на Інститутській - Україна.
                  Якщо пукін зробить спробу захопити Крим - постане імперія Русь.

                    1027.02.14, 09:22Відповідь на 9 від Мир о Люб

                    Зрозуміло, що Ви говорите про символи,але одні й ті ж символи нам тлумачать по-різному. Прослідкуйте хроніку подій:
                    Після дій хама постав євромайдан, розгін студентів - Майдан, події на Грушевського - постала Січ, на Інститутській - Україна.
                    Якщо пукін зробить спробу захопити Крим - постане імперія Русь.
                    PS Ще про символи. Не можна кролика прем'єром. Поїсть всю капусту, що не вкрав азіров.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна