хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Турчинов – проти "Правого сектору"...

Заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов не вважає за доцільне розширювати коло переговорників.

Про це повідомляє 5 канал.

Так він прокоментував заяву об’єднання "Правий сектор" про залучення, як третьої сторони, до переговорів влади та опозиції їхніх представників і ветеранів-афганців.

За словами Турчинова, позиція, яка оголошується під час переговорів, узгоджується перед тим на віче на Майдані, обговорюється на Народній раді серед активу Майдану та регіональних представників Євромайданів. Тож у цьому питанні не може бути імпровізацій.

"Переговорний процес не повинен перетворюватись на мітинг. Тому я вважаю, що переговорна група репрезентована достатньо", - сказав опозиціонер.

Як відомо об’єднання Заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов не вважає за доцільне розширювати коло переговорників.

Про це повідомляє 5 канал.

Так він прокоментував заяву об’єднання "Правий сектор" про залучення, як третьої сторони, до переговорів влади та опозиції їхніх представників і ветеранів-афганців.

За словами Турчинова, позиція, яка оголошується під час переговорів, узгоджується перед тим на віче на Майдані, обговорюється на Народній раді серед активу Майдану та регіональних представників Євромайданів. Тож у цьому питанні не може бути імпровізацій.

"Переговорний процес не повинен перетворюватись на мітинг. Тому я вважаю, що переговорна група репрезентована достатньо", - сказав опозиціонер.

Як відомо об’єднання "Правий сектор" і ветерани-афганці хочуть виступити третьою стороною у ще незапланованому раунді переговорів між владою та опозицією з врегулювання суспільно-політичної кризи.

Вони пояснили це тим, що "влада й опозиція не досягають ніяких домовленостей з врегулювання надзвичайної ситуації в державі і підводять країну на межу війни".

12%, 3 голоси

69%, 18 голосів

19%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
18

Коментарі

анонім

131.01.14, 20:23

Турчинов -- гальмо революції. Взагалі не розумію, що цей фахівець з торгівлі на протестах робить на Майдані. Вірніше, розумію. Не розумію на дідька протестувальники його терплять.

    анонім

    231.01.14, 20:25

    Забув, я за залучення представників громади до перемовин.

      Гість: NeManul

      331.01.14, 21:07

      Моя версія: підірвати нахєр всіх одним вогнеметом (перепрошую за хвранцувату мову)
      Хоч по суті це жарт

        анонім

        431.01.14, 21:11

        Це лише думка Турчинова. Не треба привносити у революцію срач.

          531.01.14, 21:13Відповідь на 4 від анонім

          Це лише думка Турчинова. Не треба привносити у революцію срач.Тобто, достатньо тих перемовників, які вже є. Так?

            631.01.14, 22:40

            П 2

              анонім

              731.01.14, 23:22Відповідь на 5 від Julia Taneta

              Це лише думка Турчинова. Не треба привносити у революцію срач.Тобто, достатньо тих перемовників, які вже є. Так?З терористами перемовини не ведуть. ПС не потрібно опускатися.

                831.01.14, 23:30Відповідь на 7 від анонім

                Це лише думка Турчинова. Не треба привносити у революцію срач.Тобто, достатньо тих перемовників, які вже є. Так?З терористами перемовини не ведуть. ПС не потрібно опускатися.Це Українці терористи??? Щось я не зовсім зрозуміла про кого мова?

                  91.02.14, 00:40Відповідь на 7 від анонім

                  Це лише думка Турчинова. Не треба привносити у революцію срач.Тобто, достатньо тих перемовників, які вже є. Так?З терористами перемовини не ведуть. ПС не потрібно опускатися.Якщо можна, більш розлого про це.

                    101.02.14, 09:12

                    Якщо вести переговори, то їх мають вести представники Січі, а не глисти.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна