хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Не слід завчасно розслаблятись.

Це тільки початок... Але нам не слід  завчасно розслаблятись. 

Коли після назви офіційного сайту : Президент України _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ буде прізвище та ім"я, яке не викликає відрази всередині нас, лише тоді зможемо здихнути з полегшенням.

18

Коментарі

анонім

128.01.14, 19:00

Згоден, це тільки крок в напрямку головної цілі.

    228.01.14, 19:50

    це дрібнесенький крочок....як скаліченої людини, що вперше самостійно ступає після травми....

      328.01.14, 20:53

      Я взагалі чекаю засади кожну секунду. І як це вони вимагать звільнити будинки? Тобто вони захопили заручників і тепер хочуть їх обміняти? Нехай звільнять безневинних людей - тоді можна продовжувати розмови!
      І ще нагадаю - поки що прийняте у раді не підписано.

        428.01.14, 21:25

        Не вірю виродкам- ригам...Якийсь новий развод...

          Гість: Natalia5

          528.01.14, 22:21Відповідь на 1 від анонім

          Згоден, це тільки крок в напрямку головної цілі.100%

            628.01.14, 23:22

            Розплата за егоїзм.
            http://blog.i.ua/community/3062/683591/
            Того і слід боятися...

              728.01.14, 23:24Відповідь на 3 від Танк_

              Я взагалі чекаю засади кожну секунду. І як це вони вимагать звільнити будинки? Тобто вони захопили заручників і тепер хочуть їх обміняти? Нехай звільнять безневинних людей - тоді можна продовжувати розмови!
              І ще нагадаю - поки що прийняте у раді не підписано.
              І я розумію, що десь нас спробують "налохати". Слід бути дууууже пильними!

                828.01.14, 23:25Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

                Не вірю виродкам- ригам...Якийсь новий развод...Аби не сьогодні вночі!

                  929.01.14, 05:49

                  і це не головне, головне що би майдан ніколи не розходився, контролював владу, це найголовніше, і вирішити питання підпорядкувати майдану "народну гвардію" щоб ніколи ми не заострювали увагу на призвіщах, мені по барабану призвище і як воно буде працювати на народ, нехай його хочь кожен день шмагають на площі, аби робота була виконана якісно і фахово........

                    1029.01.14, 09:43Відповідь на 8 від Julia Taneta

                    Не вірю виродкам- ригам...Якийсь новий развод...Аби не сьогодні вночі!Полтавщина гайдамацька: "Полтавські опозиціонери заборонили символіку Правого сектору у зайнятій ОДА. Голова обласного осередку УДАР П.Ворона особисто наказав прибрати прапор Правого сектору та скриньку для збору коштів на діяльність організації з Полтавської ОДА!!!

                    Дякуємо вам, що показали своє нутро зараз..."

                    Подобається???