хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Новорічне звернення донеччан до президента.

страну... против вас". ВИДЕО

Активисты Евромайдана в Донецке решили, что в этом году не будут слушать обращение президента Украины Виктора Януковича, а обратятся к нему сами.

"Мы поняли, кто для вас народ, и как вы его поощряете", - заявляют активисты

31

Коментарі

11.01.14, 17:27

    21.01.14, 17:54

    Чому це ти вирішив показати нашу жменьку євреївв-активістів, що зняли себе на ролик? Тому, що це Донецьк? Так, тут теж серед биків живуть Люди. Не знаю хто саме із них голосував за Фьодорича, а тепер прозрів, але тих, кому прозріти НІЧИМ, в Донбасі переважна більшість. Як там на рідній Волині? Репресії лучан Євромайдану даунєцкими прокурорами припинились?

      31.01.14, 18:00

      Ахмєтка каже, що ніякого Януковича не знає і ніколи його не бачив
      http://blog.i.ua/community/2359/1332347/
      Як бачите, прогнози мольфара САМІ СОБОЮ, як і слід було очікувати, не справдились. Може хоч Ринатка, якщо ВЖЕ не хоче бачити Пьодорича, то й ми скоро не побачимо? Який він не є бандюк, але, на фоні всіх інших покидьків, хоч ДЕЯКІ речі йому роблять честь: http://korrespondent.net/ukraine/politics/3281742-akhmetov-bez-okhrany-vyshel-k-demonstrantam-v-donetske

        41.01.14, 18:04Відповідь на 2 від Alter ego*

        От тому і хотів показати що на донеччині теж є нормальні люди. Репресії не припинились

          анонім

          51.01.14, 18:28

          Молодці.
          А Овощу дійсно треба буде поставити, хай паршивенького, але памятника, десь в Єнакієво. За те що обєднав Україну.

            61.01.14, 19:31

              Гість: NeManul

              71.01.14, 21:20

              Та ну.... я в його сторону навіть плюнути не хочу

                81.01.14, 22:13

                  92.01.14, 00:07

                    102.01.14, 00:12Відповідь на 5 від анонім

                    Молодці.
                    А Овощу дійсно треба буде поставити, хай паршивенького, але памятника, десь в Єнакієво. За те що обєднав Україну.
                    а шоп не пугать евонной мордой детей (они ведь тоже по улицам ходят), то памятник можно соорудить в виде папы янукОвощя, засунувшего голову маленького ВФ в евонную ж дупу. и надпись:
                    "чом не засунув я тебе у жоппу головою"

                    нехай памятник будет напоминать о вреде гуманизма

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна