хочу сюда!
 

Nata

41 год, телец, познакомится с парнем в возрасте 38-47 лет

Навіть з "Піснярами" надурили.

На Антимайдані у Києві вистували фальшиві «Пісняри», і тих заманили туди обманом
У Мінську спалахнув скандал після повідомлення про те, що білоруські «Пісняри» виступали на підтримку української влади на «антимайдані» в Києві, але згодом з’ясувалося, що до України приїхав колектив з російського Зеленограда.

«Це були «ліві» якісь «Пісняри». Ми їх не культивуємо і тим більше не стежимо за їхньою творчістю. Ми вже багато судових процесів виграли, але, тим не менше, настільки затребуваний бренд, що поки що зупинити цей процес неможливо», – заявив художній керівник білоруських «Піснярів» В’ячеслав Шарапов.

«Законні» «Пісняри», за його словами, воліють не втручатися в політику, а українцям співчувають: «Ми дуже любимо український народ і Україну, і нам соромно за те, що там відбувається. Треба вже якось визначитися: або туди, або туди».

Недержавна білоруська преса розшукала вокально-інструментальний колектив з російського Зеленограда, який під ім’ям «Пісняри» вітав у суботу учасників проурядового мітингу на Європейській площі в Києві.

Представник цього колективу Віктор Молчанов пояснює, що музиканти виступали з концертом у місті Українка, і їм запропонували виступити ще й у Києві «на народних гуляннях». За його словами, на «антимайдан» російських музикантів заманили обманом.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/politics/2013/12/131216_antimaydan_pisnyary_hk.shtml

14

Комментарии

Гость: SСHUTZE

117.12.13, 16:34

  218.12.13, 20:00

  і президент голий. то нормально.

   318.12.13, 22:02

   І Гришко обманом заманили, і Валевську, і Кривошапку....і Кота ведучим...Усіх обманом....Чи то гонораром

    419.12.13, 09:28

    і по 500 гривень не дали, а тільки по 250 і то не всім...