хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Ну що, КОЗАЦЬКИЙ ПРИВЕТ Повєткіну!

З самого першого раунду "великий вітязь" почав ЛИПНУТИ до Кличка,
як послідня повія - за що й получив по повній програмі, як "мальчик для биття"!
УРА Кличку!
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
33

Коментарі

Гість: Lakastra

16.10.13, 01:20

Поставлю Вове так *br avo* - уже отписался,сил писать нет

    26.10.13, 09:26

      Гість: Светомир

      36.10.13, 09:59

      Если бы не элемент шоу, то бой надо было заканчивать раньше в виду явного преимущества Кличка.

        46.10.13, 10:19

          56.10.13, 10:42

          Йдемо до Європи. А в Москві добре грюкнули дверима.

            66.10.13, 11:21Відповідь на 3 від Гість: Светомир

            Если бы не элемент шоу, то бой надо было заканчивать раньше в виду явного преимущества Кличка.Я бы закончил еще в ПЕРВОМ раунде - когда Шурик с первых секунд боя начал показывать
            "Мастер-Клас ВХОДА В КЛИНЧ"!
            Нормальные боксеры используют клинч для ОТДЫХА - раунде так в 5-8, не раньше...
            Страннно, почему судья НЕ сделал ни одного замечания по этому поводу?!!

              анонім

              76.10.13, 12:21

              А я переживала за Повєткіна.Це наш слов"янський хлопець.А за жидів не хочу,я їх не можу терпіти ще з самих перших боїв.І завжди хотіла,щоб їм набили пику.І бій був не правильним.Кличко неначе за бугаєм навалювався і стояв цій позі,бо ж по другому він не вміє битись.Тай руки в нього як в орангутанга тому Повєткіну треба було іти на ближній.І йому(кличку) підсудювали за толчки ліктями.Та й пісня яка гарна була в Повєткіна,а Україну представила якась англосакська музика.Тому й думайте ХТО є ХТО.Так що він виграв по очках,а це ще нічого не значить! СМІЄТЬСЯ ТОЙ,ХТО СМІЄТЬСЯ ОСТАННІЙ!Слава Богам нашим і Предкам нашим!Це був бій Русі з англосаксами!Перемога буде за нами!

                86.10.13, 12:34

                  96.10.13, 12:35Відповідь на 7 від анонім

                  А я переживала за Повєткіна.Це наш слов"янський хлопець.А за жидів не хочу,я їх не можу терпіти ще з самих перших боїв.І завжди хотіла,щоб їм набили пику.І бій був не правильним.Кличко неначе за бугаєм навалювався і стояв цій позі,бо ж по другому він не вміє битись.Тай руки в нього як в орангутанга тому Повєткіну треба було іти на ближній.І йому(кличку) підсудювали за толчки ліктями.Та й пісня яка гарна була в Повєткіна,а Україну представила якась англосакська музика.Тому й думайте ХТО є ХТО.Так що він виграв по очках,а це ще нічого не значить! СМІЄТЬСЯ ТОЙ,ХТО СМІЄТЬСЯ ОСТАННІЙ!Слава Богам нашим і Предкам нашим!Це був бій Русі з англосаксами!Перемога буде за нами!Якась маячня сивої кобили....

                    анонім

                    106.10.13, 14:00Відповідь на 9 від дТОЛЯізХорола

                    Я ж не винна,що сивий мерін не в темі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна