хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Кремлядські потуги.

Євросоюз пригрозив "по повній програмі" застосувати до українського політичного істеблішменту інструменти боротьби з незаконно отриманими доходами, стверджують в Кремлі.

 
У Кремлі стверджують, що Євросоюз залякав, а потім купив українську політичну еліту.
автора


Представники української влади відмовилися від Митного союзу і вирішили підписати Угоду про асоціацію з ЄС через погрози Європи заарештувати їхні рахунки. Про це в ефірі радіостанції "Ехо Москви" сказав радник президента РФ Сергій Глазьєв.

"У мене була у Києві розмова з одныэю дуже інформованою людиною тиждень тому. Вона приїхала до мене і каже: "Ти не турбуйся, вони все-таки підпишуть угоду про асоціацію". Я кажу, що це ж суперечить здоровому глузду, це суперечить економічним інтересам, це підриває електоральну базу існуючої влади на Україні, тому що вони проходили на вибори з гаслом дружити з Росією, а замість цього з Росією виходить погіршення торгового режиму і, навпаки, відгородження від Росії", - розповів він.

"Він говорить: "Ти не зрозумів. У них же рахунки за кордоном, у них там будинки, майно, капітали. Знаючі люди їм показали, що ці рахунки відомі. Є така процедура - боротьба з відмиванням незаконно отриманих доходів. Інструменти боротьби з незаконно отриманими доходами будуть відносно українського політичного істеблішменту застосовані по повній програмі". Я цього співрозмовнику кажу, що вони ж в будь-якому випадку будуть застосовані. Ми не пам'ятаємо Мілошевича, чи що, ми не пам'ятаємо Лазаренко, який в Америці знаходиться? Якщо західна машина налаштована боротися з відмиванням незаконно отриманих грошей, вона буде це робити. Буде працювати Інтерпол", - повідомив радник президента РФ.

Крім того, Євросоюз пообіцяв Україні 30 млрд. доларів. "Плюс їм ще пообіцяли 30 млрд. доларів", - процитував Глазьєв свого співрозмовника.
20

Коментарі

анонім

19.09.13, 07:26

От чим і відрізнається Європа від паРашки -- вона за свій інтерес готова сповна платити, а ліліПуцька паРашкін тільки гребти собі вміє та залякувати неслухняних.

    Гість: Бульба

    29.09.13, 08:37

      39.09.13, 08:42

      Хто знає?
      Кредити для малого бізнесу давати почнуть?

        49.09.13, 09:01Відповідь на 3 від БілаКоролева

        Хто знає?
        Кредити для малого бізнесу давати почнуть?
        Обовязково почнуть! А хіба ж ЗАРАЗ НЕ дають?
        *** Тільки ось яка біда: береш ЇХ гроші - а ВІДДАВАТИ треба СВОЇ, та ще ВТРИЧІ БІЛЬШІ!
        Тому я і не влажу ні в які кредіти!

          59.09.13, 09:04

          "Ти не зрозумів. У них же рахунки за кордоном,"
          ХА! Можна подумати, що у росіянських жидів рахунки У РОСІЇ!
          Саме тому ВСІ Америкоси 100% ВПЕВНЕНІ, що Раша ні в якому випадку НЕ піде проти США!!!

            69.09.13, 09:53Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

            у нас не дають......Раніше не було проблем,а тепер кучу всього потрібно...В мене 5-ть погашених кредитів,так що я добре знаю як їх віддавати.

              79.09.13, 10:03Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

              "Ти не зрозумів. У них же рахунки за кордоном,"
              ХА! Можна подумати, що у росіянських жидів рахунки У РОСІЇ!
              Саме тому ВСІ Америкоси 100% ВПЕВНЕНІ, що Раша ні в якому випадку НЕ піде проти США!!!
              http://blog.i.ua/user/914324/1273045/ вроді тут про війну....

                Гість: lkjmn

                89.09.13, 11:16

                Тобто москалі залякують наших хапуг, мовляв, Європа накрадене забере.
                А вони самі ніби про це й не мріють.

                  99.09.13, 12:50

                  Слухати радників московських - час витрачати

                    109.09.13, 17:41

                    Цікаво,чому цей довбаний радник не згадує про українців,які не мають рахунків в ЄС і більшість яких прагне саме в Європу,а не в москальську жопу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна