хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Опитування до дня початку м'ясорубки

22 червня початок Радянсько - Німецької війни. Так історично склалося що тоді в лавах радянської армії воювали різні народи, й окуповані українці ( й мої діди з Полтавщини теж ). На мою думку то була безглузда м'ясорубка в якій гинули в основній масі кращий білий генофонд різних європейських країн...Переможців в тій війні не було, окрім американського транснаціонального капіталу та совітської тоталітарістичної бюрократії.
Зробивши історичну проекцію хотілося б запитати сучасників як би вони повелися на той час:
P.S. Для зазомбованих хамів: з завтрішнього дня по вечір неділі буду на вишколі, відповім на паскудства пізніше...


19%, 10 голосів

2%, 1 голос

72%, 39 голосів

7%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
35

Коментарі

121.06.13, 23:17

Тут одна відповідь.Мушу сказати що багато українців не мали такого вибору, як у цій голосувалці - тому воювали у різних арміях.За Родіну і Сраліна не мав би бажання воювати бо вважаю їх тими самими фашистами тільки червоного кольору.Взагалі коли ґоворять про "падєду над фашизмом" я не розумію по яку перемогу ідеться.Червоні фашисти перемогли коричневих - от і все.За Ґітлера? Ґітлер ніби воював з євреями, а насправді зробив їх тільки сильнішими.Держава Ізраїль - прямий наслідок другої світової війни.Та і коренів німецьких у мене немає ніяких і отримати фольксдойче (пайок) шансів ніяких немає. Сидіти на печі - заманлива переспектва але боюся не вийшло би. Обов'язково хтось підстрілить і відбере сало.Так що тільки УПА.

    221.06.13, 23:23

    В тій війні перемогли світові жиди.

      321.06.13, 23:37

      Особливого вибору не було... Покійний жінчин дід, дві медалі "За отвагу" і одну ногу з війни приніс, розповідав, як одного разу до їхнього багаття підсіли упівці... Посиділи разом, поїли, хто чим був багатий... На пропозицію піти в ліс червоноармійці, всі місцеві українці, відповіли - хлопці, ви ж добре знаєте, що зроблять з нашими сім'ями за таке.. Посиділи ще і розійшлися...

        421.06.13, 23:52Відповідь на 3 від претендент

        Особливого вибору не було... Покійний жінчин дід, дві медалі "За отвагу" і одну ногу з війни приніс, розповідав, як одного разу до їхнього багаття підсіли упівці... Посиділи разом, поїли, хто чим був багатий... На пропозицію піти в ліс червоноармійці, всі місцеві українці, відповіли - хлопці, ви ж добре знаєте, що зроблять з нашими сім'ями за таке.. Посиділи ще і розійшлися...якщо вояк ЛЮДИНА, то в любій армії такі є, як і недолюдки. Але ще грає фактор хто командує ними...

          521.06.13, 23:57Відповідь на 4 від фенікс 88

          Особливого вибору не було... Покійний жінчин дід, дві медалі "За отвагу" і одну ногу з війни приніс, розповідав, як одного разу до їхнього багаття підсіли упівці... Посиділи разом, поїли, хто чим був багатий... На пропозицію піти в ліс червоноармійці, всі місцеві українці, відповіли - хлопці, ви ж добре знаєте, що зроблять з нашими сім'ями за таке.. Посиділи ще і розійшлися...якщо вояк ЛЮДИНА, то в любій армії такі є, як і недолюдки. Але ще грає фактор хто командує ними...І серед командирів різні трапляються... Хоч, думаю, серед сталінських чинів, починаючи з середнього, людяних мало було... Якщо були взагалі...

            622.06.13, 00:12

            " з завтрішнього дня по вечір неділі буду на вишколі, відповім на паскудства пізніше..."- ввічливе попередження)))

              722.06.13, 00:36Відповідь на 6 від no-sense

              " з завтрішнього дня по вечір неділі буду на вишколі, відповім на паскудства пізніше..."- ввічливе попередження)))то стосується неадекватів....

                822.06.13, 00:41Відповідь на 7 від фенікс 88

                " з завтрішнього дня по вечір неділі буду на вишколі, відповім на паскудства пізніше..."- ввічливе попередження)))то стосується неадекватів....Я зрозуміла)) Просто мені формулювання сподобалось))

                  922.06.13, 01:13

                  Бойові дії завершились, але війна за незалежність триває досі.....

                    1022.06.13, 02:30

                    Всі відповіді на це запитання не мають до реальності ніякого відношення. От саме ти маєш це добре розуміти. Тому що геройство у тирнеті це одна річ. А взяти до рук зброю - зовсім інша. Тому скажу так - дуже сподіваюсь, що мені вистачило б мужності піти з нашими партизанами - тобто з УПА. І ще - а у якому віці? Срава у тому, що прямо зараз з мене було б вже небагато користі. Так, якщо мене десь покласти і дати снайперку я ще міг би діл натворити Але швиденько звідти здриснути - вже навряд. Або якщо б мені дали по моїй військовій спеціальності завдання. Маю дві - командир зенітної гармати та начальник радіостанції (Р - 140) Оце - будь ласка. А до піхоти - я пас, просто не потягну вже.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна