хочу сюда!

Елизавета

29 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 28-37 лет

Щодо "фашизму" від комуно-аналів.

В часи загальної брехні казати ПРАВДУ -- це вже екстремізм. (Дж.Оруел)
37

Комментарии

15.06.13, 18:27

Мені до лампочки їхні всі розмови Я - ФАШИСТ !!!

25.06.13, 18:35Ответ на 1 от к Мамай

Мені до лампочки їхні всі розмови Я - ФАШИСТ !!!До речі правильна відповідь на звинувачення у фашизмі, я завжди так комунякам відповідаю - челюсть відвисає і вся наступна полеміка втрачає зміст, хіба що максимум соплі розвісять типу: як тобі не соромно. А ось коли починаеш кричати: панове, я не фашист, адже у фашистській доктрині на сторінці 3 написано...і т.д., то завжди потрапляешь в пастку і вже всі вигини і виверти не мають сенсу. Так що viva la fascismo, morte del comunismo

35.06.13, 18:40

Я не знаю як там у кого з фашизмом,але точно знаю,що в Росії є группіровки які діють через "контрастрайк"навіть на дітей.Коли на мене почалася атака на цьому сайті,то паралельно й на моїх дітей на інших ресурсах.Син грає в контру,приносив додому диск який якось працював навіть без інтернету.Хтось із керуючих диктував малому що робити.....Це був просто жах.Дитина виходила з хати,пинала кішок,собак....Дівчинці,також щось диктували на іншому ресурсі...Багато розповідати,але з наших дітей точно хтось може зробити фашистів.Це дуже серйозна проблема.

45.06.13, 18:45

Та ладно вже, задовбали з цим фашизмом...
        Я гадаю на такі звинувачення взагалі не треба недоумкам відповідати.

55.06.13, 19:17

ПРимати цей фашизм підігнали так, що я навіть горджусь тим, що я є фашистом

65.06.13, 19:41Ответ на 4 от Lюмен

Окупантів нашої Вітчизни мочити потрібно і, не тільки у пуцькінських сортирах!!!

75.06.13, 19:52Ответ на 1 от к Мамай

Мені до лампочки їхні всі розмови Я - ФАШИСТ !!!А я УКРАЇНЕЦЬ.

85.06.13, 20:20

95.06.13, 20:23

100%

105.06.13, 22:42

ПідаРаси цим все сказано,чхати я на них хотів,буду фашистом.

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      предыдущая
                      следующая