хочу сюда!
 

Алёна

45 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

Звідки ПіаРистичні "антіфашисти" беруть свої міфи?:)

Всім розумним людям я думаю відповідь на це запитання зрозуміла - з совкового минулого! Звідки ж ще:)
От документально розвінчано черговий міф совкової пропаганди про "страшний антисемітизм та фашизм" багаторічного голови ОУН Ярослава Стецько:

"... Одним з основних "документальних" підтверджень міфу про "антисемітизм" ОУН є так звана "біографія" Стецька. Як стверджувала радянська пропаганда, він написав її, будучи під німецьким арештом українською та німецькою мовами.

В українському варіанті, власне й знаходиться антисемітське твердження: "Стою на становищі винищення жидів і доцільності перенести на Україну німецькі методи екстермінації жидівства, виключаючи їх асиміляцію".

За офіційною версією, уперше цей документ "знайшов" і оприлюднив генерал КГБ, історик Чередниченко, опублікувавши його в книжці "Націоналізм проти нації", котра вийшла у "Видавництві політичної літератури України" в 1970 році.

На заході його поширив Майкл Ганусяк - голова прорадянської української організації в США, надрукувавши його під своїм іменем у Нью-Йорку, на початку 70-х у брошурі "Let We Forget".

А звідти, як достовірна інформація, цей фальсифікат потрапляє до робіт сучасних "науковців та дослідників" Беркгоффа, Царинника, Химки, котрі видають його за чисту монету. Уже в їхньому переказі ця інформація, відмита від першоджерел КГБ, використовується деякими організаціями для звинувачень ОУН в антисемітизмі.

Сумніви щодо автентичності цього документу раніше вже висловлювали історики.

Професор Тарас Гунчак у своїй статті для Гарвардського журналу вказував на грубі ознаки фальсифікації: невідповідність хронології, що її вказано в біографії, реальним фактам, неіснуючі посади чи організації, використання радянського правопису української мови, знаходження "життєпису" в радянських, а не в німецьких архівах.

Як міг Стецько говорити про "німецькі методи" в 1941 році, якщо самі німці їх придумали в 1942? Чому цього тексту немає в німецькому варіанті "життєпису", адже це б мало сподобатися його поневолювачам?

Написання цього життєпису заперечував сам Ярослав Стецько, вважаючи його грубим фальсифікатом радянської пропаганди. Про те, що правки на машинописному тексті зроблені не його почерком, уже пізніше неодноразово стверджувала його дружина та інші люди, котрі його добре знали....

...І лише розсекречені недавно архівні документи дозволили поставити всі крапки над "ї".

Починаючи з 1966-го, КДБ УРСР проводилася планова кампанія з дискредитації Ярослава Стецька, як чільного голови ОУН за його активну міжнародну діяльність проти СРСР.

У цій роботі найбільше використовувався "єврейський фактор". Адже за кордоном єврейські організації мали великий вплив на політику й могли завдати серйозного удару по українських націоналістах.

Ось як про це говориться в доповідній КДБ УРСР до ЦК КПУ від 7 жовтня 1969 року:

"По согласованию с КГБ при СМ СССР, нами проводится ряд специальных мероприятий, направленных на компрометацию зарубежных националистических центров перед правительствами и коренным населением стран их поселения, а также усиление противоречий между враждующими группировками оуновцев"

 Звідки беруться міфи від ПР про "фашистів"
16

Комментарии

Гость: NeManul

15.06.13, 18:19

Поглянь, що в Молдавії твориться http://www.regions.md/libview.php?l=ru&idc=345&id=490

    аноним

    26.06.13, 07:22

    Анали по своїй суті не здатні на творення, навіть брехні. Тому і використовують ще совецко-кегебешну. Страшне в тому, що вони провокують винекнення реального фашизму. Адже, якщо анали непопулярні в суспільстві, більше того, значна частина суспільства їх ненавидить, то виставляючи "фашистів" своїми головними супротивниками, вони провокують інтерес до реального фашизму. Самі дурні не розуміють -- раельні фашисти з ними не будуть панькатися, зберуть на Олімпійському усих комуно-аналів до купи і ліквідують до дідька.