хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Дивись кому що вигідно.

  Коли людина тікає з концтабору, то їй однаково в який товарняк застрибувати, аби він йшов подалі від місця ув’язнення.
(З досвіду людей бувалих)

   До чого це я(?) Не будучи палким прихильником входження України до Євросоюзу, переконаний, що на даному етапі іншого варіанту в нашої країни немає. Бо, як казали, шановані мною, практично всі українські провідники різних епох: «Геть від Москви!»
   Але такий сценарій не влаштовує саму Москву в особі її нинішніх гебешних царів.
Звідси і відверті різнопланові провокації --- чмошні випади всякихось там ургандів, що мають підвищити градус антисемітизму в Україні і цим злякати Европу-юдо-толерастичну,
і над-нагальні законопроекти, що обмежують гей-орієнтованих громадян, що мають злякати Европу-гомосяцьку… і таке інше.
  Можливо варто для початку сказати Москві наше вагоме «Прощавай!», вскочивши в європейський товарняк, а вже потім міркувати на якій станції сходити(???)
  В інакшому випадку ми назавжди залишаємося під концтабірними вишками північного сусіди.

33

Коментарі

117.04.13, 12:11

    Гість: ZlaTitka

    217.04.13, 12:12

    урганди мені нагадують чмошних боксерів перед боєм, який завідомо програють..

      анонім

      317.04.13, 12:15

      Ну так можна заскочити, а потім не злазити десь, а потихеньку, помаленьку дібратися до локомотива і ... Сам розумієш -- повести того потяга. Тим паче, Єврпа явно потребує нового лідера.

        Гість: lkjmn

        417.04.13, 12:17

        Дуже вірно підмічено щодо гомосяцької Європи. Я сумніваюсь у сенсі застрибування на той поїзд... За жопу страшнувато.

        Але, як кажуть корінні американці: "Якщо ти помітив що скачеш на мертвому коні - зістрибуй."

          517.04.13, 12:19Відповідь на 1 від Люстерко

            617.04.13, 12:21

            Підтримую. Також вважаю, що на даному історичному етапі в нас немає альтернативи. До того ж нам пропонують не членство, а асоціацію. А це - вільна торгівля + безвіз. Не знаю, кому як, а мені від Європи більше нічого і не потрібно.
            А ні, ще у НАТО хочу.

              717.04.13, 12:23Відповідь на 3 від анонім

              Ну так можна заскочити, а потім не злазити десь, а потихеньку, помаленьку дібратися до локомотива і ... Сам розумієш -- повести того потяга. Тим паче, Єврпа явно потребує нового лідера. Не заперечую!!!

                817.04.13, 12:26Відповідь на 4 від Гість: lkjmn

                Дуже вірно підмічено щодо гомосяцької Європи. Я сумніваюсь у сенсі застрибування на той поїзд... За жопу страшнувато.
                Але, як кажуть корінні американці: "Якщо ти помітив що скачеш на мертвому коні - зістрибуй."
                Тут хвилюватися треба не тільки за те що ти написав... На вагах життя самої України як Держави.
                З гомосятиной ми розберемося, а от з москвинським ігом, як показує вся попередня історія, справа набагато важча.

                  917.04.13, 12:27

                  ідея вірна, до того ж у Європі Вільних Націй нам би було досить комфортно

                    1017.04.13, 12:38Відповідь на 6 від Танк_

                    Так. Коли "відірвемось" від московського хвоста, проведемо люстрацію, тоді і ясно буде як доцільніше вчиняти далі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна