хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Посол ЄС назвав головну проблему України на шляху до асоціації

Головна проблема України на шляху до європейської асоціації - це корупція. Від слів потрібно переходити до справи.

 
Угода про асоціацію забезпечить верховенство права і розвиток демократії
Андрій Товстиженко, ZN.UA


В Україні жоден політичний діалог не обходиться без того, щоб не піднімали питання про корупцію. Про це під час круглого столу заявив глава Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

"ЄС чотири роки вів переговори з Україною щодо угоди про асоціацію. Торік парафували угоду, в цьому році стоїть питання про її підписання", - повідомив він.

Томбінський підкреслив, що угоду з ЄС часто зводять тільки до економічної складової, але зона вільної торгівлі з ЄС - це не тільки можливість доступу до нового ринку, це "цілий набір інструментарію і можливостей для перетворення і розвитку України".

"Саме тому ми звернули увагу на те, що ця угода забезпечить верховенство права, судової гілки влади, прав людини, прав і свобод, розвиток демократії", - зазначив він.

Глава представництва заявив, що основною проблемою України на цьому шляху залишається корупція.

"Я не так давно в Україні, з минулої осені... Але можу сказати, що жоден політичний діалог не обходиться без того, щоб не піднімали питання про корупцію. Це роблять самі українські партнери. Тому потрібно перейти від слів до справи", - вважає Томбінський. 
24

Коментарі

112.04.13, 23:49

Ми й самі це знаємо...
Еуропа не допомогла нам в 2005....Пішла вона .....Чи й не щастя...

    213.04.13, 16:09Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

    На жаль знаемо,а що робимо?

      313.04.13, 20:33

      В країні не діть закони і навіть конституція, влада править по понятіях, то кому таке болото потрібне. ПР – партія розрухи.

        413.04.13, 20:38Відповідь на 3 від БАІ

        В державі в даний час мабуть і понятія відсутні,це називаеться беспредел.

          513.04.13, 20:51Відповідь на 4 від Korsar-K

          Беспредл – бісовамежа. Вони будують пекло і думають в ньому щасливо жити – божевілля.

            613.04.13, 21:20Відповідь на 5 від БАІ

            можливо що так.