хочу сюда!

Валерия

30 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-37 лет

Ландик: "Свобода" рве і мече - вони ще думають, що можуть щось

Так Ландык ходил на выборы - с Богуслаевым, Щербанем и Адой Роговцевой

Я делал разные цвета, лишь бы покупалось. Помню, приехала к нам Юлия Владимировна, как раз был ее день рождения, я сказал: "Давайте оранжевый холодильник подарю". Она категорически отказалась. Ну, нет так нет. И мы ей подарили белый.

http://ukr.pravda.com.ua/articles/2013/03/26/6986438/
15

Комментарии

Гость: ZlaTitka

126.03.13, 21:56

Особливо "Гуманізм" підкорює уяву

227.03.13, 05:02

Пам'ятаю як Ландик на виборах "колєсіл" по області, очолюючи колону автобусів, чи то з 6 чи 12 машин. Завітав і на дільницю де був я.
    А тепер розповідає, які вони всі "білі та пухнасті"....
    Регіональською мовою це називається "корчити з себе целочку після 12-го аборту"

327.03.13, 11:53

427.03.13, 16:49

Всі слова червоного директора розраховані на дебілів. Гарно бреше і про Таможенний союз. Через такі правила, коли треба бути депутатом, щоб твій завод вижив Україна і пасе задніх. А такі ландики і зберегли радянську систему, коли на одного раба три прораба. А молодим дорога закрита наглухо. І робоче місце створити не реально, бо треба десяток чиновників "підкормити". А як справа "не піде", то з того крючка вже не спригнеш. Закрити бізнес не легше ніж відкрити.

527.03.13, 18:21Ответ на 4 от Білотур

Всі слова червоного директора розраховані на дебілів. Гарно бреше і про Таможенний союз. Через такі правила, коли треба бути депутатом, щоб твій завод вижив Україна і пасе задніх. А такі ландики і зберегли радянську систему, коли на одного раба три прораба. А молодим дорога закрита наглухо. І робоче місце створити не реально, бо треба десяток чиновників "підкормити". А як справа "не піде", то з того крючка вже не спригнеш. Закрити бізнес не легше ніж відкрити.

627.03.13, 23:03