хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Основний закон

Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.


Тлумачення:


Як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні, народ має право на будь-яку форму волевиявлення" крім тієї, яка безпосередньо заборонена Конституцією і законами. Історії  відома велика кількість форм безпосередньої демократії, зокрема вибори, референдуми, виявлення громадської думки, плебісцити, народні обговорення, народні ініціативи, петиції (колективні письмові звернення), збори, мітинги, походи, демонстрації, а також такі виняткові, переважно немирні форми, як революції, повстання, громадянські війни, національно-визвольні рухи та політичні страйки, протести, акції громадянської непокори, голодування, пікетування тощо.

Конституцією і законами України передбачені такі форми безпосереднього волевиявлення народу, як вибори, референдуми, мирні збори, мітинги, походи і демонстрації, референдні ініціативи, звернення, народні обговорення. Відповіддю до ст. 69 Конституція України не заперечує можливості існування й інших форм безпосередньої демократії.

17

Коментарі

17.03.13, 13:52

нужно научить власть исполнять эту самую конституцию, а то они клятвы дают, да еще и перед Богом на древних письменах, перед предками нашими, а не выполняют своих клятв, вот Богу и решать, что да как с ними делать за такой обман перед Богом, предками и украинским народом, пускай ответят за свои деяния!!!

    27.03.13, 18:08Відповідь на 1 від ТНЕ*


    так, ми повинні від них вимагати, а не клянчити...
    якщо я наприклад іду працювати начальником відділу, то реально розумію, що там я не лише командувати буду, а й відповідати за свої поступки. і навряд чи хтось пошкодує мене , коли поступки будуть необдумані.

      37.03.13, 22:52Відповідь на 2 від Sunny Side


      так, ми повинні від них вимагати, а не клянчити...
      якщо я наприклад іду працювати начальником відділу, то реально розумію, що там я не лише командувати буду, а й відповідати за свої поступки. і навряд чи хтось пошкодує мене , коли поступки будуть необдумані.
      ага

        48.03.13, 00:40Відповідь на 2 від Sunny Side


        так, ми повинні від них вимагати, а не клянчити...
        якщо я наприклад іду працювати начальником відділу, то реально розумію, що там я не лише командувати буду, а й відповідати за свої поступки. і навряд чи хтось пошкодує мене , коли поступки будуть необдумані.
        Цілком доречна думка.
        Врешті решт, ми наймаємо на разову роботу того ж сантехніка і вимагаємо від нього за наші гроші якісної роботи. З міністрами та депутатами ситуація аналогічна.

          58.03.13, 07:37Відповідь на 4 від Perovdupu