хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Останнє соцопитування

ОСТАННЄ СОЦОПИТУВАННЯ (Київ рулить!!!):

На виборах до Київради сьогодні яку політичну партію ви б підтримали? 

"Батьківщину" 19%

"УДАР" 19%

КПУ  6%

"Свободу" 40%

партію регіонів 11%

іншу 5%

23

Коментарі

115.02.13, 10:04

http://www.pravda.com.ua/news/2013/02/15/6983556/ як це інтелегенту розблокують, це як завжди ? і підуть на вибори по мажоритарці

    215.02.13, 10:06

    а опитування якесь хибне та замовне, чому скажімо я маю міняти свою позицію? звичайно ні, не зміниться, та в родичів так само, це точно що я знаю, вважаю так само й інші кияни, хто голосував за "Батьківщину" і "Удар" надто завищений відсоток (не співвідношується взагалі із хибним свободівським, і по відношенню до "Батьківщини"

      315.02.13, 10:08

      аа, а так Київ рулить - з цим цілком згоден "Батьківщина" вперед!

        анонім

        415.02.13, 10:09

        Мені теж ці цифри подобаються.
        А дивлюся, для деяких єбютків анальна мавпочка Чєчьотка авторитетом став. Логічна трансформація.

          515.02.13, 10:25Відповідь на 3 від _A-S_

          аа, а так Київ рулить - з цим цілком згоден "Батьківщина" вперед!Мені відомо, що "Батьківщина", це щось одне, а "Вперед", це щось зовсім інше!

            615.02.13, 10:29Відповідь на 4 від анонім

            Мені теж ці цифри подобаються.
            А дивлюся, для деяких єбютків анальна мавпочка Чєчьотка авторитетом став. Логічна трансформація.
            Ой Друже. Я тут надивилася, як обирали "громадську раду" одного з районів Києва. Всіх ригів протягнули... Громади створювались зі швидкістю 10 шт. на день, а потім висували своїх "кандидатур". Але якась кількість з ПРОТЯГНУТИХ Ригами, це помічники депутатів-БЮТ_івців. (Я досі одійти не можу....може підключити журналюг, у мене стільки інформації........?)

              715.02.13, 10:55

              Понаїхало дебілів,аж 11% всіх киян.Вся сволота із сходу сюди понаїхала слідом за унітазником,кровосісєю,та сім"єю.Весь"цвет"донбасу сюди підтягнули.Залишили горняцький край зовсім без мізків.

                815.02.13, 11:17Відповідь на 7 від Davigadoff

                Понаїхало дебілів,аж 11% всіх киян.Вся сволота із сходу сюди понаїхала слідом за унітазником,кровосісєю,та сім"єю.Весь"цвет"донбасу сюди підтягнули.Залишили горняцький край зовсім без мізків.То це ж 11 %, які безпосередньо є партійцями і функціонерами ПіаРастів. (роздули штат).

                  915.02.13, 11:42

                  Подобається ця цифра - 40 за Свободуще так би воно і було....

                    1015.02.13, 11:50Відповідь на 9 від Ternopol

                    Подобається ця цифра - 40 за Свободуще так би воно і було....Їде цьоця в тролейбусі, розмовляє рафінованою російською мовою і каже: "Дєточкі...Ви думайте головой. Голосовать нужно ісключительно за "Свободу"...Ми - ето прошлое, Они - будущее!"

                    Я мало не впала!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна