хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Об"єднання ОО?

За повідомленням сайту 24 tv  Юля Тимошенко призвала до об"єднання трьох політичних партій : ВО Батьківщина, ВО Свобода і УДАРу.

Тягнибок виступив проти.

Чому О. Тягнибок проти, це зрозуміло.
Адже всі об"єднання за останні 10 років успішно провалювались. Як на мене, саме через ідеологічні розбіжності, про що постійно говорить О. Тягнибок. І він правий.

В мене інші питання. Всього навсього 2 :

1. Що мішає ВО Батьківщині і УДАРУ голосувати так само як голосують депутати ВО Свободи?
   А на останніх виборах, було вино, що узгодити кандидатури вони можуть і без об"єднання.

2. Ще день назад адвокат ЮВТ переконував всю країну, що вАна його не впізнає.
    То де правда, якщо сьогодні ЮВТ робить таку заяву. Адже ці новини однозначно суперечать одна одній.
20

Коментарі

Гість: SakuRaKiev

122.01.13, 18:17

а ты как бы нормальным считаешь, что её закрыли?

    222.01.13, 18:17

    Свобода - єдина сила українців... це вже давно відомо.
    Об"єднання з політичними невдахами - нічого не дасть. Сєня розуміє, що втрачає - БЮТ сиплеться. Навіть у Бердянську кандидат від Свободи на довиборах у обласну раду набрав більше, ніж кандидат від БЮТ

    Тому хоче взяти під себе усі інші партії Фіг йому

      322.01.13, 18:21

      Тягнибок проти зрозуміло чого, у випадку звільнення ЮВТ вона його відтіснить на другий план.
      А з приводу заяв - так ти слухай пояснення лікаря на рахунок заспокійливих і знеболюючих препаратів - я ж не думаю що їй валеріану призначали. Тому могла й не впізнати.

        422.01.13, 18:27

        Більше сенсу було об'єднатись з демократичною партією Монголії, ніж з БЮТом. Принаймні б менше шкоди точно було б

          522.01.13, 18:28

          Тягнибок не против сотрудничества и общих решений против Януковича.
          А вот борьбу Юли за свою жизнь и свободу мог бы и не пинать.

            622.01.13, 18:35Відповідь на 1 від Гість: SakuRaKiev

            а ты как бы нормальным считаешь, что её закрыли?
            Конечно не нормальным,нормально что Кабмин начал выплачивать Минобороны РФ долг корпорации «Единые энергетические системы Украины», которую раньше возглавляла экс-премьер Юлия Тимошенко

              722.01.13, 23:25Відповідь на 3 від Поговорим

              Юлька відсуне Тягнибока? Не смішіть!

                823.01.13, 00:48Відповідь на 7 від severun38

                Юлька відсуне Тягнибока? Не смішіть!а що там смішить - частина електорату свободовців Юлькин.
                вийде - народ зову буде голосувати за неї.
                вождізм а не ідеологія головне для нашого народу.

                  анонім

                  923.01.13, 07:48

                  Всі ці розмови про обєднанння -- це намагання зачитити поле під одного кандидата в Президенти.
                  Але в мене питання -- чому концентрується увага на Тягнибокові?. На обєднання не піде Свобода, Олег і висловив цю позицію.

                    анонім

                    1023.01.13, 07:52Відповідь на 8 від Поговорим

                    Юлька відсуне Тягнибока? Не смішіть!а що там смішить - частина електорату свободовців Юлькин.
                    вийде - народ зову буде голосувати за неї.
                    вождізм а не ідеологія головне для нашого народу.
                    Серед моїх знайомих, які цього разу голосували за Свободу, жоден не підтримає Тимошенко. Тому такі заяви досиь суперечливі. Дійсно, частина виборців Свободи раніше голосували за БЮТ. Але це не означає, що БЮТ їх приватизував -- вони будуть голосувати так, як вважатимуть за порібне. І зовсім не факт, що за Тимошенко. Як політтехнологу Ваші твердження видаються кумедними.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна