хочу сюда!

Александра

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 37-50 лет

Азарофф назвал партию «Свобода» черносотенцами

Премьер-министр назвал партию «Свобода» черносотенцами и поддержал Израиль

— Циля! Шо ж ви не спрашиваете, как я живу?
 — Роза, как ви живете?
— Ой, Циля, и не спрашивайте!

15

Комментарии

16.01.13, 03:10

... блин... а чего Вы ожидали?
http://blog.i.ua/user/1494975/1145402/

26.01.13, 06:16

Якщо уважно придивитись до діяльності, то "чорносотенцями" є саме "Партія Регіонів".
    Згадаймо, що "чорносотенцям" притаманні: монархізм, великодержавний шовінізм, режим терору, організація вбивства ряду політичних діячів...
    Єдина відмінність, це те, що в Україні процесом керують сіоністи, а монархізм переродився на "путінізм".

36.01.13, 08:53

Базаров вчергове виявиви своб безграмотність -- "чорносотенство" виключно промосковська течія, підтримка "чорним людом" московського монарха. Свобода тут антогоніст "чорносотенців".

46.01.13, 09:12Ответ на 3 от я Бандерівець

чого ти від безграмотного азірова хочеш? воно не стало фахівцем ні в чому, як морська свинка - ніякого відношення, а ні до моря, а ні до свиней

56.01.13, 09:16Ответ на 4 от Hudson Hawk

чого ти від безграмотного азірова хочеш? воно не стало фахівцем ні в чому, як морська свинка - ніякого відношення, а ні до моря, а ні до свинейТак зате його жиди в свою тусовку кличуть! А що іще ушльопку треба?

66.01.13, 09:27Ответ на 5 от я Бандерівець

це поки він займа крісло, а потім об нього будуть ноги витірати
            мені інше незрозуміло, чому вони кипішують? Олег же відповів, що його мета построїти таку ж демократичну державу як Ізраіль, мабуть це вороги Ізраілю?

76.01.13, 10:13Ответ на 4 от Hudson Hawk

чого ти від безграмотного азірова хочеш? воно не стало фахівцем ні в чому, як морська свинка - ніякого відношення, а ні до моря, а ні до свиней

86.01.13, 10:15Ответ на 4 от Hudson Hawk

96.01.13, 10:17Ответ на 7 от vov4ik126

106.01.13, 10:18Ответ на 6 от Hudson Hawk

це поки він займа крісло, а потім об нього будуть ноги витірати
                    мені інше незрозуміло, чому вони кипішують? Олег же відповів, що його мета построїти таку ж демократичну державу як Ізраіль, мабуть це вороги Ізраілю?
                    ні на сході, ні на заході нікому не потрібна така розвинута, сильна держава Україна. Весь світ зараз бореться за ресурси. А ресурси у нас ще є ого-го! і поки та жидва при владі - користатимуть тими ресурсами. Ось так. Маю надію що не довго їм залишилось панувати

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая