хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Степан Бандера і Авраам Штерн


           Степан Бандера:"Ми вступили в бій, що розгортається зараз, щоб боротися за незалежну і вільну Україну.Ми боремося за українські ідеї та цілі.Коли цей останній бій почався,я віддав наказ моїм людям здійснити все можливе,щоб взяти участь у боротьбі разом з німецькими військами.я дав розпорядження негайно організовувати в окупованих німецькими військами районах адміністрацію та уряд країни.Я віддав цей наказ до початку війни... " .
      "...віддаючи свої накази я не спирався на жодні німецькі органи влади, й на жодні угоди з німецькою владою, а тільки на мандат, який я мав від українців."

          Авраам Штерн: "Мені абсолютно зрозуміло: європейське єврейство буде знищене, якщо ми не прийдемо до угоди з Німеччиною... . Для мене очевидно, що наш ворог - це Британія. Британія могла врятувати мільйони наших братів! Але так  само очевидно що вона їх не врятує! Навпаки, вона зацікавлена у їх знищенні. Воно потрібно їй для того щоб встановити владу арабів в країні, яка буде слухняним знаряддям в її руках. Користь від нашої допомоги союзним державам буде невелика, а для нас же вона попросту дорівнює нулю. Тому залишається тільки одне: угода з німцями про порятунок європейського єврейства. Німці можуть "очистити" Європу від євреїв, переправивши їх сюди, в Ерец-Ісраель. І Німеччина може погодитися на такий варіант, якщо ми станемо воювати проти англійців."
38

Коментарі

11.01.13, 16:51

До обраного!!!
а де соратники "обраних та ображених"???

    21.01.13, 16:59Відповідь на 1 від Francisk02

    Нехай приходять - у мене ще дещо для них в запасяі знайдеться.

      анонім

      31.01.13, 17:01

      Справедливе питання.

        41.01.13, 17:30Відповідь на 3 від анонім

        Тут відповідь стара, як світ."Те, що дозволено Юпітеру, не дозволено бику."

          51.01.13, 17:47Відповідь на 2 від uraha

          знайшов поклади мила? їх варто й без мила

            61.01.13, 17:48

            усе діло у шовінізмі

              71.01.13, 19:59Відповідь на 1 від Francisk02

              До обраного!!!
              а де соратники "обраних та ображених"???
              Зараз позбігаються!

                81.01.13, 19:59

                  91.01.13, 20:16

                  Дякуєм за гарну статтюЗ Днем народження Степана БАНДЕРИ+З НОВИМ 2013 РОКОМ й РІЗДВЯНИМИ святами ВАС вітаєм ми офіцери \священники УПА та бажаєм всього кращого на многая літа+РАЗОМ ЩИРО .ми БОРЕМОСЬ й молимось як ХРИСТИЯНИ щоб БОГ НАШ Христос нагородив добрих людей за добро й правду а злих і брехливих скоріше скарав і прибрав з УКРАІНИ...ВІРИМ ЩО В 2013році ми козаки та наші друзі УПА переможем всіх гадів зла http://video.i.ua/user/4400999/55777/393772/ Рік Новий - казковий час!
                  Хай здивує щастям Вас Рік добра і рік кохання.
                  Тож приймайте привітання:
                  Будьте добрі та здорові,
                  Побажаємо любові,
                  Світла й радощів багато,Щоб життя було, як свято http://www.youtube.com/watch?v=GzObM18W4dI БОРІМОСЯ +ПоборемоСЛАВА УКРАІНІ http://blog.i.ua/user/4400999/1137643/#p2

                    101.01.13, 20:42Відповідь на 7 від Julia Taneta

                    До обраного!!!
                    а де соратники "обраних та ображених"???
                    Зараз позбігаються!
                    ой, так я й забув.....у них сьогодні чемпіонат з національної гри "Бодуняра"....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна