хочу сюда!

ЛюдМила

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Жидофашисти заарештували п'ятьох палестинських парламентарів

У п'ятницю, 23 листопада, на Західному березі річки Йордан влада Ізраїлю заарештувала п'ятьох палестинських парламентарів, пов'язаних з ісламістським рухом ХАМАС.

Як повідомив представник палестинського міністерства у справах ув'язнених Іяд Абдо, арештина Західному березі тривають як мінімум другу ніч поспіль. За словамиізраїльської армії і спецслужб, затримання стали відповіддю на недавній вибух вавтобусі у Тель-Авіві і масові акції протесту палестинців проти операції всекторі Газа, яка в середу ввечері завершилася перемир'ям.

Як заявив палестинський чиновник, "серед депутатів, заарештованих в ніч на п'ятницю,виявився секретар палестинського парламенту Махмуд аль-Рамахі та один ізлідерів руху ХАМАС у місті Хеврон Басем аз-Заарір".

Ізраїльські військові підтверджують, що нічні рейди та арешти тривають, але поки неповідомляють подробиці.

http://ua.korrespondent.net/world/1429404-izrayil-zaareshtuvav-pyatoh-palestinskih-parlamentariv

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
11

Комментарии

123.11.12, 13:54

зараз толєрасти розведуть виття...

223.11.12, 13:58Ответ на 1 от Fred Perry

жиди як завжди ,... об"явили перемир"я і в цей час схопили палестинських парламентарів... жидам вірити не можна ні на йоту

323.11.12, 14:36Ответ на 2 от Rayzer_UA

хто, хто, а палестинці це повинні були знати...

Гость: lkjmn

423.11.12, 15:56Ответ на 2 от Rayzer_UA

жиди як завжди ,... об"явили перемир"я і в цей час схопили палестинських парламентарів... жидам вірити не можна ні на йоту"Війна - це шлях обману" - сказав відомий китайській полководець ще 2500 років тому. Чого ще очікувати від богообраних? Толерантності?

523.11.12, 16:16

"влада Ізраїлю заарештувала п'ятьох палестинських парламентарів"
          ХА! І після такого - ті багомВИГНАНІ із Раю http://blog.i.ua/user/295100/1058158/ захочуть,
          щоб до них надалі відносились по-ЛЮДСЬКИ?

623.11.12, 16:37Ответ на 4 от Гость: lkjmn

жиди як завжди ,... об"явили перемир"я і в цей час схопили палестинських парламентарів... жидам вірити не можна ні на йоту"Війна - це шлях обману" - сказав відомий китайській полководець ще 2500 років тому. Чого ще очікувати від богообраних? Толерантності?до того, як вони знову протягнули до білого дому хабадчика обаму то навіть і не пікали

724.11.12, 11:06Ответ на 4 от Гость: lkjmn

жиди як завжди ,... об"явили перемир"я і в цей час схопили палестинських парламентарів... жидам вірити не можна ні на йоту"Війна - це шлях обману" - сказав відомий китайській полководець ще 2500 років тому. Чого ще очікувати від богообраних? Толерантності?Добре сказано!

824.11.12, 14:26Ответ на 6 от Rayzer_UA

жиди як завжди ,... об"явили перемир"я і в цей час схопили палестинських парламентарів... жидам вірити не можна ні на йоту"Війна - це шлях обману" - сказав відомий китайській полководець ще 2500 років тому. Чого ще очікувати від богообраних? Толерантності?до того, як вони знову протягнули до білого дому хабадчика обаму то навіть і не пікалиМені здається, що в США будь-який президент буде маріонеткою Ротшильдів-Рокфеллерів-Варбургів...

924.11.12, 14:30Ответ на 7 от Brom_83

жиди як завжди ,... об"явили перемир"я і в цей час схопили палестинських парламентарів... жидам вірити не можна ні на йоту"Війна - це шлях обману" - сказав відомий китайській полководець ще 2500 років тому. Чого ще очікувати від богообраних? Толерантності?Добре сказано!Коли мова йде про виживання, особисте чи суспільне, жодної толерантності не може бути. А перша, і часто-густо найголовніша, зброя проти ворогів - хитрість.

1024.11.12, 19:47

Вбий жида зроби добру справу людству,цей девіз повинен бути на першому місці в нормальної людини.