хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Їхав козак за Дунай

Так гарно та звабливо українська народна пісня звучить у виконанні російського
"Кубанського козачого хору" з концертної сцени в братському Бєлграді!


Моє покоління ще памятеє ті часи, коли наші народи не шукали за що можна облаяти
та виказати претензії один одному, а доброзичливо жили і розвивалися поряд!!!
А покоління моїх батьків живе з чітким розумінням того, що СИЛА НАША - В ЄДНОСТІ!
Але, лише без царьків, ідеологій, та різних там "...ізмів" в головах людей.
Тупізм - перекладати вину комуністів на плечі російського народу тоді, коли насправді ноги у цієї ідеологічної
провокації ростуть з Німечини. Хоча й сам німецький народ в цьому не винен!...
Такі недалекоглядні маразматики з обох боків борються лише за можливість продовження рабоволодіння
"фінансистів-олігархів" над душами й працею словянських народів.(((

Викажіть кожний свою думку про значення дружби між нашими народами та про розпал "ворожого" ставлення
між ними силами ПРавителів обох наших країн через новітні закони та СМІ:


17

Коментарі

Гість: НеЖриМоєСало4

114.10.12, 19:16

    Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

    214.10.12, 19:22

    Вражду и войну разжигают бандерьё. Пока был СССР полицаи предатели сидели в ЖОПЕ, молчали . А теперь , видите ли им мешают москали !

      314.10.12, 19:31

      да нет вражды,все надумано псевдо патриотами,типо такого http://blog.i.ua/community/1764/895341/

        414.10.12, 19:55

        На пляс потянуло!Спасибо! Ууууууу-Х!

          514.10.12, 20:07Відповідь на 4 від Terek

          На пляс потянуло!Ага)))
          Уже который раз ломаю себе голову над вопросом - КАК более доходчиво (толерантно) другим гражданам нашей родины
          что НАША СИЛА в ЭДИНСТВЕ!!! А любые проявления национального экстремизма влекут за собой лишь раздор
          и ПРотивостояние !!!!!!!

            614.10.12, 20:16

            Гарно співають!!! НО!!!
            "українська народна пісня звучить у виконанні **росїйського** "Кубанського козачого хору""
            Я живу біля самої межі з Рашою - тому поїздив по "Ближньому Забугор'ю" багато - Ростовська, Білгородська, Воронежська області .., Краснодарський край ... = і практично СКРІЗЬ ПО СЕЛАХ І СТАНИЦЯХ ТАМ СПІВАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ ПІСНІ і ЗВУЧИТЬ УКРАЇНСЬКА МОВА!
            *** Чому?
            Та тому що Мойша Перлмуттер (Микитка Хрущов) "ПОДАРУВАВ" Україні Крим – а натомість "прихватизував" ЦІ СПОКОНВІЧНО УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ!
            Але ось ДУХ УКРАЇНСЬКИЙ у людей все таки ЗАЛИШИВСЯ – і тому ми ними захоплюємося!
            Це ж УКРАЇНСЬКІ ГЕНИ, які вони зберігли, будучи по паспортах "росіянами"!

              714.10.12, 20:30

              до речі, пошукав ще виступи цього хора - вот: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dqca-s91tuu
              дуже сподобалися комменти:
              слава украине! наши? казаки и наша кубань, наши песни, наши хаты, наши украинцы.
              и пусть вся чечня с москвой удавится от украинских песен!!!
              ---
              казаки !!! хватит шаровариться !!!
              прекратим жидомассонский шабаш в россии та на україні!
              наши предки создали великую россию а эти угрофины повелись на жидовские басни уничтожая? нас!
              а дальше сами стали рабами у жидов
              а щас вобще все пропили и продали - как пидарный алкаш ельцин , пидарасы ющенко и янукович.
              россия на грани полного развала...
              возьмем власть в росии и в украине в свои руки!!! - иначе пропасть...

                814.10.12, 20:44

                Люблю кубанський козачий хор.А решта - не розумію про що мова?Про ворожнечу на форумах.Так її вроді провокатори і сіють.Такі як відписалися тут вище. У мене наприклад одна сусідка з Ленінграда а інша осетинка. Обі російською розмовляють і ніхто ні з ким не воює.На мій погляд сила не в єдності - сила у взаємоповазі і взаєморозумінні.Воно ще є між людьми а от на міждержавному рівні його все менше. коли лідер сусідньої держави говорить що Україна не держава, що вона не воювала у війні,коли навмисно і в ущерб своєму народові обводить Україну газопроводами - у мене немає поваги до такого лідера у не хочеться мати справу з такою державою.

                  914.10.12, 20:47Відповідь на 5 від Pilot-VVS

                  я отвечу вам как только представится возможность!

                    1014.10.12, 20:57Відповідь на 8 від uraha

                    у мене немає поваги до такого лідера ...В том-то всё и дело, что газопровод тянут в обход ТУПЫЕ НЕДАЛЬНОВИДНЫЕ ЛИДЕРЫ, гонимые одной единственной целью - заработать побольше , при этом побольше насрать на клумбы конкуренту
                    Когда я вижу людей, не понимающих Очевидной СУТИ ПРоблемы - мне становится ОБИДНО за наш многонациональный, "кем только ни попало" истерзанный Народ(((...
                    Вы даже не представляете какой реальной ВОЗМОЖНОСТИ лишаетесь, пытаясь изобразить ребёнка, которого обидели "написяв в ЭГО-норку"........
                    Всё ЭТО и рассчитано на то, что Вам не захочется иметь дело с тем народом... И Вы и Они останутся одни... перед властью банкиров и ПРодажных алчных политиканов обоих наших (да, пожалуй ВСЕХ бывших СССР) государств!
                    ЗРИ В КОРЕНЬ ПРОБЛЕМЫ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна