хочу сюди!
 

Natalia

36 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 37-45 років

Як формуються міфи. Невідома історія.

Оригінальне фото :
Фотомонтаж :Хоча кулеметників в живих не залишали. "Добра" військова традиція з часів 1 світової війни коли винайшли фланговий вогонь і кулеметників стали називати "косильщиками смерті", і в полон їх не брали.

Оригінальне фото :Фотомонтаж :Офіцеру на другому фото якийсь "учень" Іллі Еренбурга нахилив голову. Мабуть для правдоподібності:)

Оригінальне фото :
Фотомонтаж :Для більшої цинічності "повішена" є медичним працівником:)

Оригінальне фото :Фото оригінальне, але напис під ним видумка. Класична пропаганда у дусі доктора Геббельса, правда у виконанні "спеціалістів" СРСР.
Світлина видається за звірства повстанців УПА. Насправді фото було зроблене у Польщі в 1923 році і опубліковане у журналі з психіатрії. В дійсності на фото зображені циганчата вбиті власною матір"ю.

Оригінальне фото - відсутнє, оскільки Адольф Гітлер не перебував з офіційним візитом у США, зокрема у Нью-Йорку.

Фотомонтаж :
Навіщо радянські пропагандисти приліпили замість Ейфелевої вежі у Парижі Статую Свободи з Нью-Йорка залишається загадкою. Мабуть готовили суспільну думку до війни з США, і хотіли зобразити США як країну-союзницю Третьго Рейху.

Ось ще одне фото, мабуть з того ж "фотоальбому"  одного "аффффтора" :

Оригінальне фото (знизу) :Фотомонтаж (вверху) :
Відома підробка. На фото у солдата "відфотошопили" другий годинник. Факт, який вказує на мародерство! А хто там на фото? Ааааа! Рядовий Єгоров?! Русский? Без коментарів.
Хочу нагадати, що мародерство є не просто військовим злочином, а ВАЖКИМ  військовим злочином! Але як там казали римляни: "Горе переможеним"! Тоді все зрозуміло.

Оригінальне фото (знизу) :
Фотомонтаж (вверху) :

Навіщо з фото прибрали доктора Геббельса ми вже ніколи не дізнаємось.

Оригінальне фото :

Фотомонтаж :Навіщо Дирлевангера "нагородили" Залізним Хрестом теж загадка.


Оригінальне фото : Вантажні потяги повні німецьких біженців.1946 рік. Потяг направлявся в Рурську область. На задньому плані - двоповерховий потяг в Любек.


Фотомонтаж :Нібито транспортування в"язнів у гетто і табори смерті. Фото пред"являлось як доказ нелюдських умов депортації евреїв у табори смерті.


Оригінальне фото :
Жертви бомбардувань міста Дрезден. Був кінець війни, і бомбардування міста не мало ніякого стратегічного значення! Замовчується що під час бомбардувань Дрездена людей загинуло більше, чим при атомному  бомбардуванні Японії.


Фотомонтаж :
Іноді це саме відретушоване фото видають за жертви холокосту.


Оригінальне фото :

Фотомонтаж :Ще одна радянська підробка. Не дарма історики-ревізіоністи газові камери називають найбільшою містифікацією 2 світової війни.


Оригінальне фото :
Німецькі солдати в Польщі. 1939 рік. Військова кухня.Фотомонтаж :Як то кажуть без слів.

Фотомонтаж  :                                     Оригінальне фото :Знайдіть десять відмінностей:))))))

За матеріалами lj.


08.09.2012.                                    Рівне
53

Коментарі

18.09.12, 14:07

  28.09.12, 14:08


  Чудово!

   38.09.12, 14:10

   До обраного і Друзям!
   Шикарна підбірка матеріалу!!!

    анонім

    48.09.12, 14:24

    Деякі ляпи очевидні. Біля печі чоловіки мають тінь, а ноші з трупом "безтілесні". А остання пара світлин то вже повний гаплик, так відверто злямзити. Цікаво, а чому піхота підніма військово-морський прапор?

     58.09.12, 14:27


     Чудова підбірка

      68.09.12, 14:40

      и всё это сделано с помощью фотошопа

       78.09.12, 14:51

       Міфи - вони такі
       Дякую

        88.09.12, 16:54

        Тоді теж непогано фотошопили.Тільки трупи кругом в повітрі висять чомусь.

         Гість: Рус с kija

         98.09.12, 16:59

          108.09.12, 17:54

          Стосовно перших 3 світлин ніякого страшного криміналу не бачу. Тому що сфальсифіковані світлини відображають, в принципі, реалії того часу. Те, що на них зображено відбувалось у дійсності. Ну не було під руками необхідної світлини, а номер газети треба друкувати. І ще - йшла війна. А це єдина умова, при який я виправдовую пропаганду. Скажімо, ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ фільм про битву під Москвою Сталін забракував. І справді - ніякого враження. Атакуючі ланцюги піхоти - відстань між бійцями 7-10 метрів, між танками 70-100, як і належить згідно з настановами та бойовим уставом. Але ж картинка не вражає. Тому з фронту були зняті декілька військових підрозділів і фільм було перезнято у тилу. І що з того? Народ воюючої країни потребує прикладів заради підняття духу - він його отримав.
          "Не дарма історики

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           попередня
           наступна