хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Хочу поділитися

Привіт, Друзі! Скучила за всіма! 

Всю відпустку морально "била" москалів на наших Українських курортах..... і отримувала маленькі перемоги!

Приємно, але мало! ..... 

Всім моїм Друзям вірш від Ореста Лютого podarok

33

Коментарі

анонім

125.06.12, 10:28

Привіт. Як відпочила?

    225.06.12, 10:31

      325.06.12, 10:35

        425.06.12, 10:48Відповідь на 1 від анонім

        Привіт. Як відпочила?Отримала масу задоволення! Море, сонце і ніякої політики!
        Але на каТСапських "курортників" мене вистачало! Хоч трошки розповіла людям, як слід себе поводити, перебуваючи на відпочинку в гостях у нашій Европейській КРАЇНІ!

          525.06.12, 10:48Відповідь на 3 від Люстерко

            625.06.12, 10:48Відповідь на 2 від gatyla

              Гість: lkjmn

              725.06.12, 11:09

              З поверненням!

                825.06.12, 11:19Відповідь на 7 від Гість: lkjmn

                Дякую!

                  925.06.12, 11:20

                  Привіт!
                  А наші українські курорти це де? Чесно кажу - ні, не люблю. Наївся свого часу і Криму, і Одеси і тепе. Тепер тільки за кордон. У цьому році щось не дуже впевнений, але або за кордон, або нікуди. Доречі, от ти була десь на курорті - і жодного разу не зайшла у тирнет. Я собі такого навіть не можу уявити... Маю невеликий ноутбук, спецом для подорожей, вай-фай - і вперед!
                  Вірш класний!

                    1025.06.12, 11:31Відповідь на 9 від Танк_

                    Привіт!
                    А наші українські курорти це де? Чесно кажу - ні, не люблю. Наївся свого часу і Криму, і Одеси і тепе. Тепер тільки за кордон. У цьому році щось не дуже впевнений, але або за кордон, або нікуди.
                    А я не задля розваги! Родичі + патріотизм ( ЛАГІДНО просуваємо УКРАЇНСЬКІСТЬ в південні регіони. З моїм дитинчам навіть мАцкалі розмовляють УКРАЇНСЬКОЮ! )
                    Доречі, от ти була десь на курорті - і жодного разу не зайшла у тирнет. Я собі такого навіть не можу уявити... Маю невеликий ноутбук, спецом для подорожей, вай-фай - і вперед!
                    Вірш класний!
                    А це ПРОЯВ сили волі! Не заходила у тирнет, хоча невеликий ноутбук завжди, так само, зі мною! Я була зосереджена на відпочинку та ФУТБОЛІ!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна