хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Співає Михайло Гришко

Михайло Степанович Гришко [14(27).II.1901 - 3.VI.1973]

Оперний співак-баритон, народний артист СРСР (1950). Родом з Маріуполя. Закінчив Одеське музичне училище. З 1924 – соліст оперного театру в Одесі, в 1927-36 – в Харкові, з 1936 – в Києві. Мав дивовижного красивого тембру баритон.

Тебе я кликав

13

Коментарі

анонім

118.06.11, 17:59

    анонім

    218.06.11, 18:05

    Його доля подібна на долю Солов'яненка...також помер у забутті

      318.06.11, 18:27Відповідь на 2 від анонім

      Його доля подібна на долю Солов'яненка...також помер у забутті Солов'яненко не помер у забутті. Він до останнього часу активно виступав. Інша річ, що люди не бачили його в опері. Гришко ж як тільки залишив оперу, просто зник.

        анонім

        418.06.11, 18:42Відповідь на 3 від viktor67

        В последние годы в нечастых интервью, которые давал Анатолий Соловьяненко, превалировали горькие ноты. Народный артист СССР, лауреат Ленинской премии, всемирно известный певец говорил о своей невостребованности…
        Забвение Соловьяненко
        «Я буду жить, покуда буду петь»
        Когда в 1993 г. Соловьяненко попросили уйти из Киевского оперного театра, он не устраивал скандала, а сжав зубы просто ушёл в никуда. Выступал с сольными программами на сцене Национальной филармонии, ездил на гастроли по разным городам и странам и категорически отказался общаться с прессой. Ничего не комментировал, никого не обвинял, а на просьбы об интервью отвечал одной фразой: «Все, что я хочу сказать публике, она слышит на моих концертах».

          анонім

          518.06.11, 18:47

          По заключению медиков,онумер от обширного инфаркта. На сердце были рубцы от семи микроинфарктов».Шкода що ця стаття щезла з донецького форуму,але як що цікаво,то можу виставити в свій блог Зберігаю такі речі на компі в архіві

            Гість: я патриот

            618.06.11, 18:56Відповідь на 5 від анонім

            Это правда!

              718.06.11, 19:28Відповідь на 4 від анонім

              да я все це знаю. Солов"яненко говорив про те, що держава припинила опікуватися класичним вокальним мистецтвом і публіка стала втрачати до нього свій інтерес - тоді всі були стурбовані власним виживанням, до речі, як і зараз. Але він мав можливість виїзджати за кордон, він товаришував з італійським послом, часто їздив до Італії, в Москву, виступав в Європі і Канаді. Гришку такі можливості навіть і не снилися. Саме це я мав на увазі.

                818.06.11, 20:15

                  918.06.11, 22:12

                    1019.06.11, 09:05

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна