хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Влада приховує плани щодо здачі національних інтересів

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко не виключає, що новими кримінальними звинуваченнями на її адресу влада намагається приховати свої подальші плани щодо здачі національних інтересів. "Я побоююсь, що таким поспіхом сьогодні оголошували про нову кримінальну справу по газовим угодам для того, щоб завтра під прикриттям нібито неправильно підписаних газових угод продовжувати здавати українські національні інтереси", - заявила Юлія Тимошенко сьогодні після відвідування Головного слідчого управління Генеральної прокуратури з особливо важливих справ. Лідер партії "Батьківщина" уточнила, що йдеться про згортання співпраці з Європейським Союзом, в тому числі, про переговори щодо угоди про створення зони вільної торгівлі. "Я думаю, що коли вони найближчим часом будуть оголошувати, що Україна входить до Митного союзу, вони будуть говорити, що це знову "винна невістка" тому, що вона підписала "не такі" газові угоди", - додала вона.

"Це театр політичного абсурду", - констатувала Юлія Тимошенко.

PS Саме зараз на "Свободі слова" йде агітація Богословскої за вступ в митний союз з Росією.

16

Коментарі

111.04.11, 23:50

падлюки (так їм іпередайте)

    211.04.11, 23:53

    у нас опять апрель, прошлого им мало было

      311.04.11, 23:56

      кошмарррр

        411.04.11, 23:57

        Не здивуюсь нагороді або званню Богохульській.
        Очень старается тётка.

          512.04.11, 00:02Відповідь на 4 від mari_nik

          отрабатывает

            612.04.11, 00:06Відповідь на 5 від Al KazlOFF

            отрабатывает.. шо аж тошно.

              712.04.11, 00:08Відповідь на 6 від mari_nik

              отрабатывает.. шо аж тошно.а я не смотрю. ничё нового не услышу.

                812.04.11, 00:08

                Я смотрю.
                Вернее-слушаю.

                  Гість: lyo Dnepr

                  912.04.11, 00:08

                  Сегодня Путин сделает бандюков, как пить дать. Третье дело против Тимошенко призвано оправдать их в глазах быдлохтората. Типа, не только мы каки

                    1012.04.11, 00:18Відповідь на 1 від DeVoice

                    При особистій зустрічі, напишу записку, обмотаю нею Ф-1 і передам.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна