хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Диана Арбенина "Беда" , В. Высоцкий

8

Коментарі

Гість: Ordinary

14.12.18, 22:50

    24.12.18, 23:03

    надо же.

      34.12.18, 23:23

        45.12.18, 12:29

        Пісні Висоцького у виконанні не-висоцького - не сприймаю!!!

          55.12.18, 16:10

          очень интересное исполнение!

            65.12.18, 20:14Відповідь на 4 від Кривовус

            Пісні Висоцького у виконанні не-висоцького - не сприймаю!!!Тут другое: уже несколько поколений исполнителей поют его песни. А это своеобразное признание таланта.

              75.12.18, 22:32Відповідь на 6 від _advisor_

              Пісні Висоцького у виконанні не-висоцького - не сприймаю!!!Тут другое: уже несколько поколений исполнителей поют его песни. А это своеобразное признание таланта.Одне діло, з друзями, біля багаття під гітару, інше - отаке нудотне "своєобразіє"! На пам'ті Володимира грошики заробляти
              Напиши своє, та й збиткуйся над ним - слова не скажу!

                85.12.18, 22:49Відповідь на 7 від Кривовус

                Пісні Висоцького у виконанні не-висоцького - не сприймаю!!!Тут другое: уже несколько поколений исполнителей поют его песни. А это своеобразное признание таланта.Одне діло, з друзями, біля багаття під гітару, інше - отаке нудотне "своєобразіє"! На пам'ті Володимира грошики заробляти
                Напиши своє, та й збиткуйся над ним - слова не скажу!
                Я ни сколько не возражаю и у меня в целом выоззрение не сильно от Вашего отличается. Ну эта певица написала надо сказать очень много своего и не этим денег заработала. Но я Вас услышал и диалог состоялся. Давайте теперь абстрагируемся на время от творчества Владимира. Сейчас массово исполняются перепевки разных песен совсем случайными исполнителями. Мне интересно мнение Ваше по этому вопросу.

                  95.12.18, 23:21Відповідь на 8 від _advisor_

                  Знаєте, є такий термін у музикантів: Аранжува?ння. Копіюю з Віки - Аранжування - (фр. arrangement — порядок, улаштування):. Перекладення, пристосування музичного твору, написаного для певного інструмента (голосу, співака чи ансамблю), для виконання його в іншому ... Хочеться навести такий приклад: якщо, припустимо, треба відремонтувати дорогу, можна ії "аранжувати" і перфоратором, і ломом, і лопатою - біди не буде, бо головне - результат. А, якщо треба ремонтувати годинник? Ну, не можна паскудити класику "аранжуванням" Тобто автор - може, то його дитя, його святе право! І іншим, на мою думку - ЗАСЬ!

                    106.12.18, 00:19Відповідь на 9 від Кривовус

                    Я понял мысль.