О сообществе

анекдоти українською мовою
Вид:
краткий
полный

Анекдот

Анекдот

У поліклініці - Мені до уролога і до окуліста... - А що у вас? - Та сам не розумію: чи то я дальтонік, чи то, справді, сеча синя...

Анекдот

Зустрічаються адвокат з підсудним. Адвокат: - У мене для вас дві новини, хороша і погана, з якої розпочати? Підсудний: - Давай з поганої. Адвокат: - На одязі вбитого знайшли сліди вашої крові. Підсудний: - А хороша? Адвокат: - Гемоглобін, холестерин і РОЕ в повному порядку!

Анекдот

Жінка прийшла в міліцію. - У мене пропав чоловік, його немає ось вже 4-й день. - Пишіть заяву. Написала, подає, прочитали. - Що йому передати, якщо ми його знайдемо? - Передайте впершу чергу, що мама не приїде...

Анекдот

В автобусі їдуть багато звірів! Раптом схоплюється заєць і починає дико кричати: - Хто взяв мою валізу? Всі мовчать і злякано дивляться на косого. Він ще голосніше: - Хто бля взяв мою валізу, віддайте по хорошому, а то буде так як вчора! Раптом повільно встає ведмідь і простягає тремтячою лапою чемодан. Заєць вихопив чемодан і сів. Ведмідь переляканим голосом: - Заєць, а що вчора було? Заєць гордо відповідає: - А вчора суки не віддали.

Анекдот

Діалог у лікарні: - Сестра, я хочу пі-пі! - Зараз принесу кря-кря!

Анекдот

- Ви маєте головний біль? - Це вона мене має!

Анекдот

- Лікарю, а правду кажуть, що спати краще ногами на захід? - Спати, батенька, краще всього повністю на Заході.

Анекдот

Таке відчуття що люди в Європі голосують на Євробачення за таким принципом "Куди б поїхати в наступному році?" і тут якраз "Ооо ми ще в Айзербайджані не були!"

Анекдот

Добре вихована людина відвісить копняк тільки ретельно начищеним черевиком...

Анекдот

- Що отримує шахтар після смерті? - 3 дні відпустки, а потім знову під землю!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
23
предыдущая
следующая