хочу сюди!
 

Трям

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 30-45 років

- НАГАДУЮ ....ТІЛЬКИ....ДЕБІЛАМ....!!!!


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1522859734490656&set=a.263359230440719.52383.100002999320738&type=3&theater




=============
"было бы смешно, если бы не так грустно" (с)
3

Коментарі

15.05.18, 05:36

судіть по справам....

    25.05.18, 13:12Відповідь на 1 від Shnec

    судіть по справам....это не ко мне, а к шоколадным рулевым и их ботам...

      35.05.18, 20:35Відповідь на 2 від ГалинаВ

      судіть по справам....это не ко мне, а к шоколадным рулевым и их ботам...я частково буз знайомий з теперішнім харантом....так що справи його ...знаю не зі статей....

        45.05.18, 22:02Відповідь на 3 від Shnec

        судіть по справам....это не ко мне, а к шоколадным рулевым и их ботам...я частково буз знайомий з теперішнім харантом....так що справи його ...знаю не зі статей....
        - харант вам исповедовался

          56.05.18, 03:04Відповідь на 4 від ГалинаВ

          судіть по справам....это не ко мне, а к шоколадным рулевым и их ботам...я частково буз знайомий з теперішнім харантом....так що справи його ...знаю не зі статей.... - харант вам исповедовался бізнес віджимав....і віджав в 97.....а я сів

            66.05.18, 18:13Відповідь на 5 від Shnec

            судіть по справам....это не ко мне, а к шоколадным рулевым и их ботам...я частково буз знайомий з теперішнім харантом....так що справи його ...знаю не зі статей.... - харант вам исповедовался бізнес віджимав....і віджав в 97.....а я сів
            уф..., успокоили..., а мне уже померещилось, что вы стали порохоботом......,

              76.05.18, 20:56Відповідь на 6 від ГалинаВ

              судіть по справам....это не ко мне, а к шоколадным рулевым и их ботам...я частково буз знайомий з теперішнім харантом....так що справи його ...знаю не зі статей.... - харант вам исповедовался бізнес віджимав....і віджав в 97.....а я сів уф..., успокоили..., а мне уже померещилось, что вы стали порохоботом......, я більше юлєфіл... під час її прем'єрства(1-го) перестали відключати електрику, я зміг добритися перерахунку пенсії батька ...підняли вдвоє...і ще декілька добрих справ, що вона зробила... мінусів теж добіса.... але ....

                86.05.18, 22:07Відповідь на 7 від Shnec

                я більше юлєфіл... під час її прем'єрства(1-го) перестали відключати електрику, я зміг добритися перерахунку пенсії батька ...підняли вдвоє...і ще декілька добрих справ, що вона зробила... мінусів теж добіса.... але ....
                про перерахунок пенсій під час 1-го юліного прем'єрства нагадаю, що в кінці грудня 2004 року правляча більшість в РАДІ прийняла ЗАКОН про виплати з 1.01.2005 р. всіх перерахованих пенсій згідно методиці пенсійного фонду, розробленої і затвердженої ВФЯ ще у 2003 р., і лише фракції ВАЮ та БЮТ не підтримали цей Закон, та, на щастя, тоді правляча більшість набрала достатньо голосів, тому і ВАЮ з Юлею були ЗМУШЕНІ виконати цей Закон, бо це було однією з головних умов, щоб не допустити масових заворушень між прихильниками Майдану та донецькими шахтарями...

                  96.05.18, 22:15Відповідь на 7 від Shnec

                  додам, що мені пенсію перерахували ще в жовтні 2003 р., і я продовжувала працювати, бо дата впровадження нових пенсій з 1.01.2005 р. була відома вже з серпня 2003 року, і я отримала свою нову пенсію згідно розрахунку 2003 року...

                    107.05.18, 05:16Відповідь на 9 від ГалинаВ

                    додам, що мені пенсію перерахували ще в жовтні 2003 р., і я продовжувала працювати, бо дата впровадження нових пенсій з 1.01.2005 р. була відома вже з серпня 2003 року, і я отримала свою нову пенсію згідно розрахунку 2003 року...я в такі тонкощі не влазив, але коли переферія почала пенсію получати регулярно... то це був час юльки....хоча її війни за цукор і паливо, тоді дали ознаки... і криза 2008 почалася з наєзду на її піб...і ответкою на надра

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна