хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Володар Борисфену

27 сiчня в Нацiональнiй оперi Украiни iм. Т.Г.Шевченко

вiдбудеться прем"eра

Євген Станкович ВОЛОДАР БОРИСФЕНУ

Балет-легенда на 2 дії

      Балет-легенда Євгена Станковича «Володар Борисфену» переносить нашу уяву у буремні десятиліття середини V століття, коли кочові народи-варвари, насамперед гуни, спрямовували свої зусилля на захоплення багатої Римської імперії. До боротьби з Римом вони залучали і слов’янські племена, зокрема й ті, які жили в Придніпров’ї. Разом з гунами вони брали участь у багатьох військових походах і в знаменитій битві народів на Каталаунських полях тодішньої Галії. Цей історичний факт покладено в основу хореографічної оповіді. Автори балету прагнуть донести нашим сучасникам візію схованих у віках подій, про які так мало знаємо, але які збуджують нашу уяву, особливо коли робимо спробу розглядати власну історію у контексті найважливіших світових зрушень і знаходимо дивовижні факти безпосередньої участі в них наших предків. Це балет про легендарну людину, молодого княжича Кия, сповненого високого лицарства і духовних поривань, який повів за собою народ, заклав підвалини майбутньої державності і заснував місто на берегах Дніпра-Борисфену,  півтори тисячі років місто ноcить прекрасне ім’я Київ.
      «Володар Борисфену» поповнив оперно-балетний доробок про історію золотоверхого Києва, до якого входять опери «Руслан і Людмила» М. Глинки, «Аскольдова могила» О. Верстовського, «Рогнеда» О. Сєрова, «Ярослав Мудрий» Г. Майбороди, балети «Княгиня Ольга», «Вікінги» Є. Станковича, «Володимир Хреститель» та «Фрески Софії Київської» В. Кікти...
4

Коментарі

Гість: хАрошая_я

121.01.11, 12:28

    221.01.11, 12:48

      321.01.11, 12:48Відповідь на 2 від Ариаднынити

        Гість: Quetzalcoatl

        421.01.11, 14:04

        Хорошее событие. Хоть я и не любитель балета...

          521.01.11, 14:27Відповідь на 4 від Гість: Quetzalcoatl