хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Електронний український тріп-хоп гурт Mari Cheba

Електронний український тріп-хоп гурт, заснований солісткою та автором пісень Марі Чебою. Вокальні здібності українки оцінила світова музична індустрія: дівчина стала володаркою звання "найкращий жіночий вокал" за версією Trip Hop Nation серед виконавиць з Америки і країн Європи. Гурт Mari Cheba – це Валентин Латиш (клавішні) Денис Рильков (електро-гітара) та Марі Чеба (вокал).


У 2016 році Mari Cheba стали номінантами премії Yuna в категорії "Відкриття року".

Mari Cheba сповідують інтуїтивний підхід до творчості, експериментуючи зі звуком і не дотримуючись якихось стандартів і правил. Група поєднує найрізноманітніші стилі зі змішуванням вокальних ефектів, створюючи унікальний саунд-дизайн і власну архітектуру звуку.

У 2016 гурт випустив дебютний альбом IONA.



3

Коментарі

Гість: Клементина

118.01.17, 12:30

Я тоже люблю искусство. Посмотрите мой рисунок, потому как ваша администрация не дает возможности выставлять мои блоги в ленте. Вот ссылка на этом сайте моего творчества http://blog.i.ua/user/8518167/1993098/. Не хотите не смотрите.Там и фото мои были.

    218.01.17, 12:46Відповідь на 1 від Гість: Клементина

    не понимаю почему не дает? В сообществе Художники без проблем выставляются все кто хочет.

      Гість: klmneu

      318.01.17, 12:47

      щось нудне

        Гість: Клементина

        418.01.17, 12:50Відповідь на 2 від ЛанаМ

        Я не художник. Однако тут мои рисунки давно никто не смотрел. Стоит посмотреть. Я ж рисую для себя и то редко и на ПК и мышкой.

          518.01.17, 13:31

          *открывает для себя украинскую музыку*
          Интересно, спасибо

            618.01.17, 14:28Відповідь на 5 від Zmeelove

              718.01.17, 14:28Відповідь на 4 від Гість: Клементина

              вот аудиторию обеспечить сложно..не тот сайт