хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Тайна долголетия



15

Коментарі

124.07.21, 16:49

І вірш ніби хороший, але...прожити життя так, щоб не мати жодної подруги чи сусідки, на яку можна залишити всього лише кота... Я он двох коней можу, що таке кіт в порівнянні з ними

    224.07.21, 16:55Відповідь на 1 від Акварель

    І вірш ніби хороший, але...прожити життя так, щоб не мати жодної подруги чи сусідки, на яку можна залишити всього лише кота... Я он двох коней можу, що таке кіт в порівнянні з ними
    Думаю написано сие для поднятия настроения, для доброй шутки, для оптимизма...

      324.07.21, 17:00

        424.07.21, 17:11Відповідь на 2 від Logic_man

        В ньому не тільки жарт, але й правда життя є
        Кажуть, що чоловіки, коли йдуть на пенсію - дуже швидко помирають, якщо робота була сенсом життя. А жінки живуть доки є про кого турбуватися.. коти це якраз про це
        Хоча вірш всерівно про психічно хвору жіночку

          524.07.21, 17:22Відповідь на 3 від WalKing


            624.07.21, 17:28Відповідь на 4 від Акварель

            В ньому не тільки жарт, але й правда життя є
            Кажуть, що чоловіки, коли йдуть на пенсію - дуже швидко помирають, якщо робота була сенсом життя. А жінки живуть доки є про кого турбуватися.. коти це якраз про це
            Хоча вірш всерівно про психічно хвору жіночку
            Вот как Вы все хорошо рассудили!
            Одинокому вроде и правда жить тяжко...

              724.07.21, 17:37

                824.07.21, 20:12Відповідь на 7 від БезЛица


                  924.07.21, 21:55Відповідь на 1 від Акварель

                  І вірш ніби хороший, але...прожити життя так, щоб не мати жодної подруги чи сусідки, на яку можна залишити всього лише кота... Я он двох коней можу, що таке кіт в порівнянні з нимио, ні... навіть табун коней легше залишити, ніж кота!
                  я залишала кота - дочка доглядала його, раніше дочка тут жила й кіт її добре знає, але коли я повернулася, кіт мені деякий час пояснював, що я не повинна його залишати!, бо він дуже нервується

                    1024.07.21, 22:04Відповідь на 9 від яНат

                    І вірш ніби хороший, але...прожити життя так, щоб не мати жодної подруги чи сусідки, на яку можна залишити всього лише кота... Я он двох коней можу, що таке кіт в порівнянні з нимио, ні... навіть табун коней легше залишити, ніж кота!
                    я залишала кота - дочка доглядала його, раніше дочка тут жила й кіт її добре знає, але коли я повернулася, кіт мені деякий час пояснював, що я не повинна його залишати!, бо він дуже нервується
                    Вот и нечего шастать... нервировать такого любищяго кота!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна