хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

мама права!!!

- Ты раньше была не такой... - Нууу так вышло обновление, следить же надо!
10

Коментарі

16.04.16, 12:35

неправда,мамы женихов чаще плачут

    26.04.16, 12:46Відповідь на 1 від disu

    неправда,мамы женихов чаще плачутТы права
    Нередко, и оттого, что не хватило ума/смелости.. рассказать сыну о ...специфической женской (в том числе, и своей) "любви"

      36.04.16, 13:04

      О, в мене Тато все казав: "Коли тебе вже хтось заміж забере?"

        46.04.16, 13:14Відповідь на 3 від Феянута

        О, в мене Тато все казав: "Коли тебе вже хтось заміж забере?"мудрый папа

          56.04.16, 13:23Відповідь на 4 від mestor

          О, в мене Тато все казав: "Коли тебе вже хтось заміж забере?"мудрый папаУмгу Зять - хороший, а мені... Короче, Патріархат якийсь

            66.04.16, 13:30Відповідь на 1 від disu

            неправда,мамы женихов чаще плачутНаклеп!

              76.04.16, 13:30Відповідь на 5 від Феянута

              О, в мене Тато все казав: "Коли тебе вже хтось заміж забере?"мудрый папаУмгу Зять - хороший, а мені... Короче, Патріархат якийсьНе плакай, - у женщины всегда найдется повод для недовольства и слез

                86.04.16, 13:30Відповідь на 3 від Феянута

                О, в мене Тато все казав: "Коли тебе вже хтось заміж забере?"Ну и как? Взяли замуж?

                  96.04.16, 13:31Відповідь на 7 від mestor

                  О, в мене Тато все казав: "Коли тебе вже хтось заміж забере?"мудрый папаУмгу Зять - хороший, а мені... Короче, Патріархат якийсьНе плакай, - у женщины всегда найдется повод для недовольства и слезТА я не плакаю... Я скооперувалася з його Татом

                    106.04.16, 13:31Відповідь на 8 від Мимоход

                    О, в мене Тато все казав: "Коли тебе вже хтось заміж забере?"Ну и как? Взяли замуж?А де б подівся!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна