хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Чорне море

Чорне море, Чорне море, гей! Гарне море, гарне море, гей, гей! Чорне море, гарне море, а все єдно Чорна Гора, Неня моя Чорна Гора, гей, гей, гей!

Ніхто не зна, ніхто не зна, гей, гей! Де сховався месяц не зна, гей, гей! Гей, стріляй моя рушниця, щоб почула моя киця, Неня моя Чорна Гора, гей, гей, гей! Гей, стріляй моя рушниця, щоб почула молодиця, Неня моя Чорна Гора, гей, гей, гей!      Чекай куме, чекай куме, гей, гей! Курнєм куме, курнєм куме, гей, гей! Тіто-мріто, марґаріто, ми із кумом два бандіта, Знає неня Чорна Гора, гей, гей, гей! Тіто-мріто, марґаріто, ми із кумом два бандіта, Знає неня Чорна Гора, гей, гей, гей! Чуєш Іване, мій сине, гей, гей! З полонини пісня лине, гей, гей! Я ніколи і нікому не віддам рідного дому, Знає неня Чорна Гора, гей, гей, гей! Я нікому і ніколи не віддам ці гори-доли Знає неня Чорна Гора!..

 

11

Коментарі

Гість: djeromo

121.04.10, 21:14

    221.04.10, 21:17Відповідь на 1 від Гість: djeromo

      321.04.10, 21:20

        421.04.10, 21:24Відповідь на 3 від N 47-ий

          522.04.10, 10:12

          Гарно і надзвичайно алегорично, особливо нині

            622.04.10, 20:11Відповідь на 5 від zmi_j

            Гарно і надзвичайно алегорично, особливо нині
            Від почутої вчора вістки(вісток) була , так само як від Катинської трагедії, в шоку.
            Але...побачимо , що з того всього вийде.

              723.04.10, 11:34Відповідь на 6 від ANne*

              Гарно і надзвичайно алегорично, особливо нині
              Від почутої вчора вістки(вісток) була , так само як від Катинської трагедії, в шоку.
              Але...побачимо , що з того всього вийде.
              Усе в них вийде, не сумнівайтесь. Свій шанс наше покоління дякуючи "патріотам" втрачено. Хіба діти, чи внуки щось змінять.

                824.04.10, 12:03Відповідь на 7 від zmi_j

                Поживем-побачимо ... .
                Нашому поколінню тільки пощастило жити в час застою , перебудов і революцій....
                А діти і онуки на все дивляться зовсім по іншому , ніж ми . Так що не все втрачено.

                  924.04.10, 19:09Відповідь на 8 від ANne*

                  Поживем-побачимо ... .
                  Нашому поколінню тільки пощастило жити в час застою , перебудов і революцій....
                  А діти і онуки на все дивляться зовсім по іншому , ніж ми . Так що не все втрачено.
                  Дай Боже, Дай Боже

                    1025.04.10, 09:30Відповідь на 9 від zmi_j

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна