хочу сюди!
 

Лия

43 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Радянська історія

Прошу прокоментувати цю замітку. Дякую! Серед десятків мільйонів загиблих радянських громадян - німці вбили лише невелику частину, більшість-же була знищена сталіном.
25

Коментарі

117.05.11, 18:25

    217.05.11, 18:48

    УДАЛИЛИ!!!!!!!! Ох и сволочи!!!!!!

      317.05.11, 18:57

      Стільки, скільки "перемолотила" людей совітська махіна, напевно не знає людство...І ще у вилупків-внуків "славних асвабадітєлєй" вистачає нахабства пижитись? Сидіти тихо і не розносити смрід предків - от їх справа!

        417.05.11, 21:03

        Це навіть не можна підрахувати

          517.05.11, 22:21

          Фильм замечательный, производит сильное впечатление.Он транслировался на 1+1. Но это, к сожалению, исключение, т.к. все ТВпространство забито развлекаловкой. Заинтересованные найдут все сами в инете, но основная масса все еще мыслит не уровне Краткого курса... Если бы подобные фильмы регулярно давало ТВ, да еще и в удобное время, возможно удалось бы подрихтовать какое-то количество изуродованных умов.

            618.05.11, 00:40

            Смотрел этот фильм, когда он только появился. впечатление сильное. Более мерзкого режима, чем был советский, история не знала, удивительно, как мы все еще живы...

              718.05.11, 09:32

                818.05.11, 10:08

                Ні фіга собі!!! ЛЮСТРАЦІЯ і тільки люстрація!!! Щоб і духу комуняцького не лишилося!!!

                  Гість: lkjmn

                  918.05.11, 11:18

                  Бачив "The Soviet Story" ще торік. Це - правда, яка не вигідна нашим керманичам, що є вихідцями і нащадками совкової партократії. Та я вірю, що люди все пам'ятають і "в день радості над ними розпадеться кара. І повіє огонь новий з Холодного Яру".

                  Дивує те, що нещодавно цей фільм показували по телебаченню. На 1+1. Тільки у дуже пізню годину. Діти не побачили.

                    анонім

                    1018.05.11, 13:58

                    да-я согласен с этим,мне ещё бабушка расказывала что во время войны немцы к ним относились с уважением и помогали с едой,а русские всё отнимали,насиловали,убивали и за людей не считали своих же сограждан.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна