хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Приєднуємось!

   Українці! Прошу приєднуватися до співтовариства "Історія України", де ми будемо писати про історичні події, що відбулися на території України протягом кількох тисячоліть.

   http://www.acus.org/files/images/FlagMap_of_Ukraine.png

   Мета створення товариства - це поширення історії України в інформаційному просторі, спочатку українському, а потім і світовому. В планах створення цільових блогів на соціальних мережах, та в кінці кінців створення спеціалізованого сайту.

   Мова написання у співтоваристві БУДЬ-ЯКА, ми орієнтуємось не тільки на україномовних, але й на англомовних і російськомовних, і франкомовних та інших.

   Умовою для написання статті є ссилка на авторитетне джерело - автора, історика, матеріал, факти, що свідчать про подію, або закономірність.

   Прошу Приєднуватися!

   http://blog.i.ua/community/2540/
34

Коментарі

111.08.10, 23:39

    211.08.10, 23:43

    Сил нет что-то писать НАСТОЛЬКО серезное. А вот читать точно буду. Так что присоединюсь, дабы попадало ко мне в ленту.

      311.08.10, 23:46

        Гість: _Sioux

        411.08.10, 23:47

        Украинцы. Это че за апартхейд?
        А если я, скажем, индеец племени Сиу, мне значицца низзья изложить че-нить за Украинскую историю? Га???

          511.08.10, 23:47

          Хіба шо, якісь факти родинного характеру. Або випадково на щось натраплю. З такими своїми можливостями готов приєднатися.

            611.08.10, 23:48Відповідь на 5 від бандерівець

              Гість: NoTaRь

              712.08.10, 00:16

              приймайте мене- маю трохи матеріалу, мож комусь цікаво буде

                812.08.10, 00:18Відповідь на 7 від Гість: NoTaRь

                Подавайте заявку на вступ
                З задоволенням почитаємо.

                  912.08.10, 01:30

                    1012.08.10, 02:13

                    мош у мому блозі и в закладах дешо найти

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна