хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Слава Благов — Прокурор Наташа (Ах, какая няша)

Одессит написал песню о новом прокуроре Крыма Наталье Поклонской. С любовью и вне закона:)


http://banderuk.livejournal.com/8093.html

23

Коментарі

анонім

11.04.14, 13:54

хорошая песенка

    Гість: Pamadka*

    21.04.14, 14:13

    красивая девушка очень..но с неё такой прокурор как с меня балерина...

      Гість: Вечный бан

      31.04.14, 15:30Відповідь на 2 від Гість: Pamadka*

      красивая девушка очень..но с неё такой прокурор как с меня балерина...Хороший из неё прокурор.

        41.04.14, 15:34

        мені здається, чи в неї з мімікою деякі проблеми??
        зазвичай люди після інсульту мають такі порушення.
        а пісня
        справді гарна!

          51.04.14, 15:39Відповідь на 2 від Гість: Pamadka*

          святі горшки не ліплять, але якщо її НЕ папік поставив туди, чого я власне не знаю.
          А взагалі про молодих фахівців завжди так говорять- що воно там знає.
          А сидять такі років по 80, мозги їм повсихають, а вони молоді не дають працювати бо що вони там ніхрена не знають.
          хоча молода людина здобула освіту, ночами не спала, щоб взяти в руки той диплом і піти собі на хліб заробляти ...
          вибачте це вже особисте накипіло.
          треба бути з тим прокурором знайомими щоб такі речі говорити

            Гість: Pamadka*

            61.04.14, 16:20Відповідь на 3 від Гість: Вечный бан

            красивая девушка очень..но с неё такой прокурор как с меня балерина...Хороший из неё прокурор.у неё даже говор путинский и заикается незнает что сказать...прокурорша блин...

              Гість: Pamadka*

              71.04.14, 16:21Відповідь на 5 від OKsanka23

              святі горшки не ліплять, але якщо її НЕ папік поставив туди, чого я власне не знаю.
              А взагалі про молодих фахівців завжди так говорять- що воно там знає.
              А сидять такі років по 80, мозги їм повсихають, а вони молоді не дають працювати бо що вони там ніхрена не знають.
              хоча молода людина здобула освіту, ночами не спала, щоб взяти в руки той диплом і піти собі на хліб заробляти ...
              вибачте це вже особисте накипіло.
              треба бути з тим прокурором знайомими щоб такі речі говорити
              не знаю..мне кажется что до такого прокурора идут постипенно..растут.... а не сразу бах и всё..а она и двух слов слепить не может...тоже накипело

                81.04.14, 16:28Відповідь на 7 від Гість: Pamadka*

                святі горшки не ліплять, але якщо її НЕ папік поставив туди, чого я власне не знаю.
                А взагалі про молодих фахівців завжди так говорять- що воно там знає.
                А сидять такі років по 80, мозги їм повсихають, а вони молоді не дають працювати бо що вони там ніхрена не знають.
                хоча молода людина здобула освіту, ночами не спала, щоб взяти в руки той диплом і піти собі на хліб заробляти ...
                вибачте це вже особисте накипіло.
                треба бути з тим прокурором знайомими щоб такі речі говорити
                не знаю..мне кажется что до такого прокурора идут постипенно..растут.... а не сразу бах и всё..а она и двух слов слепить не может...тоже накипело
                Это называется зависть, а не накипело

                  Гість: Вечный бан

                  91.04.14, 16:29Відповідь на 6 від Гість: Pamadka*

                  красивая девушка очень..но с неё такой прокурор как с меня балерина...Хороший из неё прокурор.у неё даже говор путинский и заикается незнает что сказать...прокурорша блин...Это она оттого, что её понизили. До этого она трудилась в Генеральной прокуратуре Украины, а тут её - бац, и в какой-то там Крым назначили.

                    102.04.14, 11:12Відповідь на 7 від Гість: Pamadka*

                    ото папік поміг і вчитися не треба.
                    сволочі, нормальним людям працювати не дають

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна