О сообществе

Головною метою Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і, таким чином, забезпечить безупинний розвиток української нації.
Вид:
краткий
полный

Свобода

ООН відсвяткує 200-річчя від дня народження Шевченка


ООН збираються вшанувати українського поета Тараса Шевяченка та відсвяткувати 200-річчя з дня народження Кобзаря. Про це повідомляє сайт Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО).

Святкування заплановане на 27 лютого у відбудеться в одному з приміщень ООН у Нью-Йорку. Додамо, що це перше свято української мови і культури в ООН.

«Цього року вперше українці відзначатимуть це свято у кімнатах ООН, щоби вияснити наше відношення до своєї рідної мови і сказати про її історичні страждання. Ми знаємо що в ООН маємо підтримку, сам генеральний секретар Бан Кі-мун ставиться прихильно до нашої справи та журналісти при ООН розуміються на українській ситуації», – зазначила голова представництва від СФУЖО у Економічній та соціальній раді ООН Марта Кебало.

Тарас Шевченко та Євромайдан

http://www.day.kiev.ua/uk/article/ukrayina-incognita/za-shcho-ya-vkrayinu-lyublyuУ Донецьку зник голова міської "Свободи" Артур Шевцов !!

27 січня 2014 року в Донецьку немає жодного зв'язку з очільником міської організації ВО "Свобода" Артуром Шевцовим. За повідомленням голови Донецької обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Славгородського, приблизно з 11:00 Артур Шевцов та журналістка інтернет-порталу неполітичних новин "NGO" Катерина Жемчужникова перестали виходити на зв'язок.

Обоє зниклих є членами робочої групи Донецького Евромайдану. Є всі підстави вважати, що їхнє зникнення пов'язане з політичною ситуацією в країні та є проявом злочинних дій режиму Януковича.

http://www.donetsk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/046994/

Обкладинку

Часи минають, методи залишаються...

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1503010

Постраждалий від вибуху в Будинку профспілок виявився медиком-волонтером. Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише активіст Євромайдану Олександр Аронець. Він також повідомляє про те, що лікарню № 17, де перебуває потерпілий, оточила міліція. Закликає активістів приїхати до лікарні захистити травмованого. «ТЕРМІНОВО!!! ЛІКАРНЮ номер 17 оточують менти, поки, що один Богдан - ХОЧУТЬ ВКРАСТИ ПОРАНЕНОГО ПАТРІОТА! ТАМ ЛЕЖІТЬ ВОЛОНТЕР МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ, ЯКИЙ ПІДІРВАВСЯ НА ВИБУХОВОМУ ПРИСТРОЇ, ЯКИЙ БУЛО ПІДСТУПНО ЗАКЛАДЕНО У ЯЩИК З МЕДИКАМЕНТАМИ!!! ОДИН ЗА ВСІХ І ВСІ ЗА ОДНОГО! ВСІ НА ЛАБОРАТОРНИЙ ПРОВУЛОК 16!!! перепост!!! ПЕРЕПОСТ!!!», - пише Аронець. Крім того, опозиційний депутат Олександр Бригінець повідомляє про те, що «Беркуту» всередині лікарні немає, присутні тільки представники «Шевченківського РУ міліції, які охороняють палату хворого». Бригінець пише, що постраждалому чоловікові лікарі будуть змушені ампутувати частину кисті, та око врятують. «Око вдається зберегти, як сказав головний лікар. Ключовою буде томограма, яка дасть інформацію чи немає інших пошкоджень голови», - пише Бригінець.

Джерело: fakty.ictv.uaПід час протестів постраждало близько 20 медиків-волонтерів !!

Близько 20 волонтерів-медиків потерпіли від дій силовиків за час протистояння на вулиці Грушевського в Києві.

Про це повідомив у середу керівник медичної служби Штабу національного спротиву щодо медичного забезпечення Майдану Святослав Ханенко.
 
У медслужбі наголосили, що дії силовиків проти волонтерів, які надавали допомогу пораненим активістам, є неприпустимими і порушують Женевську конвенцію.
 
"Ми направили звернення до європейських органів про неприпустимість втручання силовиків у діяльність медичних працівників Майдану", – заявив Олег Мусій, координатор медичної служби Штабу національного спротиву Євромайдану.
 
Крім того, медики зазначили, що під час силового протистояння біля стадіону "Динамо" потерпіли близько 100 мітингувальників і офіційно підтверджена смерть 6 людей, є зниклі безвісти.
 
Також вони відзначили, що почала діяти медична допомога від європейських та інших країн – Латвії, Чехії, Німеччини, Канади. Литва та Польща візьмуть до себе на лікування близько 10 потерпілих.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/5/7012899/Хто і скільки заплатить за політичну кризу

Загострення політичної кризи, яке триває вже третій місяць, значною мірою позначилось на стані української економіки. І якщо в політичній площині протистояння може призвести до позитивного рішення, то в економіці навпаки. І справа не в захопленні державних адміністрацій в регіонах і будівель міністерств у столиці. Хто і скільки заплатить за політичну кризу в країні?

http://www.day.kiev.ua/uk/article/ekonomika/hto-i-skilki-zaplatit-za-politichnu-krizu