хочу сюда!

Vika

47 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 46-50 лет

Олег Тягнибок: "Режим панікує".

Олег Тягнибок: "Режим панікує, опинившись у повній міжнародній та внутрішній ізоляції"

"Заяви деяких "телевізійних голів" Партії регіонів про готовність співпрацювати з усіма політичними силами, навіть опозиційними, свідчать про глибоку кризу і відчай, який панує всередині антиукраїнського режиму" – наголосив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" під час зустрічі з українцями Нетішина Хмельницької області. Також Олег Тягнибок зазначив: "Режим Януковича опинився в глибокій міжнародній ізоляції. Разом з цим, партія влади стрімко і безповоротно втрачає підтримку всередині країни. І що для неї особливо загрозливо – навіть у своїй "вотчині" на Донбасі. Усі соціологічні опитування свідчать, що на майбутніх парламентських виборах перемогу здобудуть опозиційні політичні сили, об'єднані в Комітеті опору диктатурі. Загальний бойкот суспільством Партії регіонів спричиняє серйозну паніку в провладних лавах. Тому, передбачаючи неминучу поразку, а за нею – і необхідність нести відповідальність за вчинені злочини проти держави та нації, "регіонали" розпочали знавіснілу кампанію, спрямовану на очорнення і розкол об'єднаних сил опозиції, водночас намагаючись зобразити себе "об'єднувачами країни", такими собі "голубками миру". Всеукраїнське об'єднання "Свобода" одразу ж після приходу Януковича до влади вступило в безкомпромісне протистояння з антиукраїнським режимом. Ця принципова позиція нашої політичної сили є незмінною і щодня підтверджується нашою твердою і послідовною антирежимною дією в місцевих органах влади, активними та постійними протестними акціями. "Свобода" показала суспільству, що спротив режимові можливий і він неодмінно дасть переможний результат, про що свідчать останні соціологічні опитування. Саме "Свобода" постійно наголошує: для перемоги над режимом Януковича кожен громадянин повинен відмовитися від будь-якої співпраці з антиукраїнською владою. Жодних коаліцій, жодних спільних голосувань, жодної участі в аферах режиму, жодного толерування провладних лакеїв, жодного голосу на її підтримку. Маємо пам'ятати, що єдиний документ, який можна підписати з Партією регіонів – це акт їхньої безумовної капітуляції. Звісно, спроби влади розколоти об'єднані сили опозиції будуть і надалі, однак переконаний: владі Януковича не вдасться своїми провокаціями зупинити спільну антирежимну боротьбу". Прес-служба ВО "Свобода"

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/028329/

19

Комментарии

17.03.12, 12:11

"владі Януковича не вдасться своїми провокаціями зупинити спільну антирежимну боротьбу" - це може непогано вдатись партнерам по "апазіциі"

27.03.12, 12:21Ответ на 1 от Fred Perry

"владі Януковича не вдасться своїми провокаціями зупинити спільну антирежимну боротьбу" - це може непогано вдатись партнерам по "апазіциі"Так вдається -- ти ж бачів як апазіція в один голос з ПРиматами скавуліла з приводу мавпочки на Євробачені. А зараз починають роздувати заяву шльондри Альони Бандарєнко.

37.03.12, 13:20Ответ на 2 от я Бандерівець

Фашіст! єта афраукраінка
      А бандарєнка рекламує свій кишеньковий БЮТ. Хто ж ще стільки тушок накине?(НУНСу вже нічого не світить)

47.03.12, 13:26Ответ на 3 от Fred Perry

Фашіст! єта афраукраінка
        А бандарєнка рекламує свій кишеньковий БЮТ. Хто ж ще стільки тушок накине?(НУНСу вже нічого не світить)
        У них там в усих соцзмагання -- дайош тушок. Лідером поки є Кличко -- він прямо сказав -- "я головна тушка".

57.03.12, 13:29Ответ на 4 от я Бандерівець

ех Кличко... Брксер а політик

67.03.12, 13:31Ответ на 2 от я Бандерівець

"владі Януковича не вдасться своїми провокаціями зупинити спільну антирежимну боротьбу" - це може непогано вдатись партнерам по "апазіциі" А зараз починають роздувати заяву шльондри Альони Бандарєнко.Але ж,вірять... Чому мов, Тягнибок лише посміхався??? Бити він її повинен,чи що??

Гость: modus vivendi

77.03.12, 13:32

есть над чем подумать..

87.03.12, 13:41

Все сулят народу благоденствие.
                Но паны эти поклоняются лишь Златому Тельцу.

97.03.12, 13:42Ответ на 6 от дТОЛЯізХорола

"владі Януковича не вдасться своїми провокаціями зупинити спільну антирежимну боротьбу" - це може непогано вдатись партнерам по "апазіциі" А зараз починають роздувати заяву шльондри Альони Бандарєнко.Але ж,вірять... Чому мов, Тягнибок лише посміхався??? Бити він її повинен,чи що??А якби дав по писку, кричали би -- От фашист, жінок бє. Та він і не мовчав, він реально послав шльондру подалі. Треба було додивитися.

107.03.12, 13:49Ответ на 9 от я Бандерівець

"владі Януковича не вдасться своїми провокаціями зупинити спільну антирежимну боротьбу" - це може непогано вдатись партнерам по "апазіциі" А зараз починають роздувати заяву шльондри Альони Бандарєнко.Але ж,вірять... Чому мов, Тягнибок лише посміхався??? Бити він її повинен,чи що??А якби дав по писку, кричали би -- От фашист, жінок бє. Та він і не мовчав, він реально послав шльондру подалі. Треба було додивитися.Я не бачив передачу.Читав у рудика в блозі.Там же ж з коментарями тлумачів!!!

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая