хочу сюда!

Татьяна

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Звіряче обличчя партії регіонів

31

Комментарии

Гость: _mysuperass_

117.12.10, 12:46

шо тут коментувати. На наступних виборах буде можливість не пустити в парламент таких депутатів. І це стосується не тільки ПР. Всі вони деградували до імбіцилів, які не мають право бути в стінах ВР, нашими представниками. Особисто я більше не буду голосувати за жодну партію, що є зараз в парламенті. Чого і всім бажаю. Прийти і вибрати інших, не пустити цих виродків

217.12.10, 12:47

Олеже, подивись в моєму блозі http://blog.i.ua/community/2648/599170/ , там повніша інформація....

317.12.10, 12:48

Звірячі, а точніше бикуваті морди. Чим у 90х займались, тим і зараз - бійки, грабіж, кидалово...

417.12.10, 12:49Ответ на 1 от Гость: _mysuperass_

з такими ублюдками при владі наступних виборів уже не буде, як і не було місцевих виборів 31 жовтня

517.12.10, 12:52Ответ на 4 от oleg_kv

з такими ублюдками при владі наступних виборів уже не буде, як і не було місцевих виборів 31 жовтняТак отож и я о том же, куда мы катимся с такими чмошниками и уродами

617.12.10, 13:00

Без коментарів. Просто вивисти і прилюдно розстріляти

717.12.10, 13:13Ответ на 1 от Гость: _mysuperass_

шо тут коментувати. На наступних виборах буде можливість не пустити в парламент таких депутатів.Це, якщо ще будуть наступні вибори...Чекати нічого...

817.12.10, 13:17

Перше що подумала, коли побачила по СТБ, що може для людей було б спасіння, прикрити їх усіх там в приміщенні, та хай би перегризли там один другого. Так же їх же, і на засідання, більша половина не ходить...

Гость: Варко Мовчок

917.12.10, 13:23

Люди, які вибори!!? Ви що, СПИТЕ??!! Забудьте про вибори взагалі!
                  При владі БАНДИТИ, ОЗБРОЄНА ХУНТА!!

Вони оголосили нам ВІЙНУ, ви що, не розумієте?
                  Все, час увіщувань та розмов минув, вони УЖЕ полюють на нас, і мета у них проста - ЗНИЩИТИ нас, бо ми їм не потрібні, ми стоїмо у них на дорозі до надприбутків!!!
                  http://blog.i.ua/user/694353/599406/

Гость: Варко Мовчок

1017.12.10, 13:25

У білій сорочці, поруч з цюрком - то, до речі, регіанал Болдирєв.
                    Щоб ви знали своїх "героїв", коли складатимуться списки.

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      предыдущая
                      следующая