хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Чого ми відцурались Батьківщини?

Чого ми відцурались Батьківщини?
Чому вкраїнська мова нам не мила?
Як
можна не любити Україну,
Цю землю, що як матір, народила?

Чого
лікуєм душу самогоном
В той час, коли живуть "пани пузаті"?
Чому
добро шукаєм за кордоном,
Не бачучи його у власній хаті?

Чому
завжди ми прагнемо чужого,
Співаючи весь час пісні російські?
Скажіть
же мені, люди, ради Бога:
Чого ми так поводимось по-свинськи?

Допоки
гадів будемо терпіти,
Втопивши душу в сумі і печалі?
Єднайтеся!
Шевченка заповіти
Зовуть і кличуть нас в майбутні далі.

Закрийте
пельки клятим комуністам,
Зніміть кайдани тоталітаризму!
Наповнимо
мерщій коханням чистим
Свою стражденну й втомлену Вітчизну.

                     Ігор Калиниченко


33

Коментарі

112.07.10, 23:16

Чому добро шукаєм за кордоном,
Не бачучи його у власній хаті?
- цікаве запитання. А добро у нас на Батьківщині є? І чи було колись? Ото хіба що у себе в хаті його знайдеш, і то не в кожній.

    212.07.10, 23:27Відповідь на 1 від WoM@N

    Чому добро шукаєм за кордоном,
    Не бачучи його у власній хаті?
    - цікаве запитання. А добро у нас на Батьківщині є? І чи було колись? Ото хіба що у себе в хаті його знайдеш, і то не в кожній.
    Добро було в будь-які часи. І буде завжди.

      312.07.10, 23:35Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

      Я не цуралась. І всі, хто навколо мене теж ні. Менше патетики, більше справ, бо коханням чистим "мерщій" не наповниш. Треба по краплі, терпляче. Не ми почали і не ми закінчим. Все буде добре! Слава Україні!

        412.07.10, 23:42Відповідь на 3 від Otomy

        Треба по краплі, терпляче. Не ми почали і не ми закінчим. Все буде добре! Слава Україні!Повністю згоден з цими словами.
        Досить сидіти та плакати!

          512.07.10, 23:50Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

          Треба по краплі, терпляче. Не ми почали і не ми закінчим. Все буде добре! Слава Україні!Повністю згоден з цими словами.
          Досить сидіти та плакати!
          Знаєте, я з нашим місцевим Союзом українок на цій почві і не зійшлась : зберуться і починають про страждання-поневіряння, вірші, журливі пісні і т.ін. Коли ( в делікатній формі) натякнула, що добре було би і зайнятися чимось більш оптимістичним і конструктивним , союзянки ( бабульки у вишиванках) попіджимали губи і сказали, що я ще не зрозуміла сенс їх "громадської діяльності". Зато я чітко зрозуміла, що плакати в хорі я якось не налаштована. На тому і закінчилося.

            612.07.10, 23:56Відповідь на 5 від Otomy

            Якщо Вам цікаво то ось інформація про поета.Я сам сьогодні випадково натрапив:
            Ігор Калиниченко - молодий поет з м. Запоріжжя, 27 років. Закінчив історичний факультет ЗНУ. Вірші пише з 1996 р. Основні мотиви творчості - українська природа, рідне село, любов до матері, Вітчизни, коханої. Автор поетичної збірки "Зоряна дорога" (2008)
            http://www.virsh.com.ua/kalina

              712.07.10, 23:56

              а на першому національному фінал ЧС коментувався російською - дожилися

                813.07.10, 00:02Відповідь на 6 від дТОЛЯізХорола

                Дякую, я подивлюсь обов'язково.

                  анонім

                  913.07.10, 00:02

                  Не "нам" , а "їм"... не "ми", а "вони". Ми знаєм хто ми, знаєм свою мову, традиції, звичаї, пам"ять предків в нас не вбита брехливими лозунгами та псевдотрактуванням нашої історії ворогами-окупантами...... А те, що мусим хлебтати лайно живучи з "ними" поряд - це інша справа....

                    1013.07.10, 00:03Відповідь на 7 від Володюсик

                    а на першому національному фінал ЧС коментувався російською - дожилисяХіба то був коментар? Якийсь балаган !!! Особливо діставав суперкоментатор Шустер / ледь не написав Шуфрич /

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна