хочу сюда!
 

Ольга

30 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 30-40 лет

Призначення Ботнара саботується у КабмініПризначення заступником голови Черкаської ОДА “свободівця” Юрія Ботнара саботується, бо ж є невигідним для “тулубівців”, які плекають надію повернутися у владні кабінети.

Таку думку у своєму фейсбуку висловив народний депутат Леонід Даценко.

Десь у коридорах Кабінету Міністрів “загубились” документи щодо призначення заступника голови Черкаської ОДА Юрія Ботнара, головного свободівця нашої області.Чомусь це призначення заблоковане, хоч решту заступників уже призначили, а документи подавались практично одночасно, – написав Даценко. – Дивно, чи не так? Хоча якщо подивитись, на те, з яким ”скрипом” ідуть призначення голів райдержадміністраціі в області, то нічого дивного немає. Вимальовується цілком логічна і дуже неприємна картина: комусь у Кабміні дуже не хочеться, щоб люди, підтримані громадою, зайшли у владу. Або хтось чекає хабарів за ці призначення. У Шполі активні люди навіть поставили на майдані скриньку: ”На хабар за призначення нашого народного голови райдержадміністраціі”.

Даценко повідомив, що група народних депутатів, у тому числі й він, підписали звернення щодо відставки міністра Кабінету Міністрів Остапа Семирака, оскільки за процес призначень відповідає він, а процес цей іде не просто незадовільно, він саботується.

http://dzvin.org/pryznachennya-botnara-sabotujetsya-u-kabmini-datsenko/

3

Комментарии

112.05.14, 16:12

Так на то є у нас Олег Тягнибок, щоб знайти та викинути з уряду оту "людину з хворими руками", яка губить документи.

    212.05.14, 16:20Ответ на 1 от Східняк

    Громадськість повинна про це періодично нагадувати

      312.05.14, 21:05Ответ на 2 от Rayzer_UA