хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Repent Walpurgis - Procol Harum

Для довідки, Procol Harum утворена у 1966 році у Великій Британії.

Напрям: одні вважають симфонічний (арт) рок, інші - альтернативний рок...

Ця мелодія - 1967 р. Назву можна перекласти, як "страшна Вальпургієва ніч"...

Вальпургієва ніч - поганське, християнське і, водночас, сатанинське свято, яке відзначається в країнах Центральної і Північної Європи 30 квітня або 1 травня.Своїми коренями традиція святкування Вальпургієвої ночі сягає поганських часів, коли таким чином святкувалася весна. В християнській традиції це день святої Вальпурги, англійської проповідниці християнства у франкських краях. Зважаючи на те, що раннє християнсво часто христианізувало поганські традиції, обидва свята злилися в одне. В традиції нордичних міфів Вальпургієва ніч символізує час, коли Одін помер, щоб збагнути значення рун. Вважається, що в цю ніч слабне межа між світами мертвих і живих. Люди розпалюють багаття, щоб відігнати метрвих і неприкаяних духів, що за вірою блукають у ці часи посеред живих. (с)

4

Коментарі

19.04.10, 15:23

    29.04.10, 15:31Відповідь на 1 від N 47-ий

    Привіт!

      Гість: li___

      310.04.10, 09:56

      А какая предыстория написания, почему такое название?

        410.04.10, 11:18Відповідь на 3 від Гість: li___

        У мене немає відповідей на Ваші запитання, пробував знайти, але зараз обмаль часу,є робота. Поки що ось, можете подивитися це дійство творення музики, справжня магія
        http://video.mail.ru/bk/konst62/14/134.html

          Гість: li___

          510.04.10, 11:23Відповідь на 4 від Lulu

          У мене немає відповідей на Ваші запитання, пробував знайти, але зараз обмаль часу,є робота. Поки що ось, можете подивитися це дійство творення музики, справжня магія
          http://video.mail.ru/bk/konst62/14/134.html

            611.04.10, 01:35Відповідь на 5 від Гість: li___

            Ось деяка додаткова інформація. Видно, ця тема є близькою для адептів західно-європейської культури. Відомо, що значне місце в музиці раннього Procol Harum посідала тема смерті... Звідси, мабуть і увага до цього свята... Вальпургієвої ночі...

              711.04.10, 01:41Відповідь на 5 від Гість: li___

              До речі, в середині композиції присутня невеличка вставочка з твору Баха...