хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Можемо тільки "підскакувати" на місці.

 

З приходом Нової влади в західнян виникла дилема; або маємо піднятися до рівня Донбасу, або спуститися невідомо
куди,адже тепер Донбас  замовляє музику, а ми Західняни, не маючи впливових лідерів,можемо тільки "підскакувати"
на місці. От тільки одне незрозуміло,чому вся та армія реформаторів з краю вугільних териконів не почала творити
економічне чудо з рідного Донбаського краю.
  Порівнюючи Захід із Сходом, бачимо зовсім інше.За минулу зиму на Донбасі вимерзло більше людей, ніж у всій
Україні.Саме найвища смертність і найнижча народжуваність, найбільша кількість кримінальних злочинів, наркома-
нів і хворих на СНІД. Рідко, який чоловік доживає до 50-ти років.
   Для порівняння економічного дива, візьмемо два прикордоння-східне і західне.І там , і тут люди живуть із заробітків,
швендяючи туди й сюди, займаючись човниковою контрабандою та будівництвом дач.І, що ж який результат?Досить
 глянути на обійстя закарпатців,буковинців,галичан чи навіть волинян.Подивитися на яких автах вони їздять,як виглядають
тут церкви і що на святкових столах.А потім прогулятися околицями міст шахтарського краю.
Адже у Західній Україні саме на околицях красуються дво-триповерхові особняки підприємливих західнян, далеко не
директорів заводів і власників шахт.А що ж бачимо на околицях шахтарських міст? Жахливі хибари,вкриті толем,в най-
кращому випадку шифером,і якщо дасть Бог вступимо до Євросоюзу, то його треба буде здерти,як дуже шкідливий
для здоров"я матеріал.
    У другій половині 90-тих ліквідовували шахти.Із державного бюджету  направлені величезні кошти для створення
нових робочих місць.Місцеві реформатори запропонували безробітним шахтарям з дружинами сісти за швейні машинки. Було направлено 74 млн. гривень на будівництво нових фабрик і закупівлю високо технологічного обладнання.І тут буде не зайвим спитати у нашого п"ятипроцетного , з руками,що ніколи нічого не вкрали,Ющенка: Яка доля нових швейних фабрик?
   До теми крутиться на язиці пісенька:-" Я песни пела и вишивала гладью. , А как в город я попала,сразу стала бл...ю"
 Щоб не вмерти з голоду ,змушені  заробляти гроші в нелегальних шахтах-копанках.А фабрику "Стиль" з сучасним
французьким обладнанням,2006 р.продали фірмі "Глорія-Стиль" за 60 мільйонів доларів Де поділися гроші- можна
тільки здогадуватися.
    Як кажуть самі донецькі:-"Донбас-це особливий регіон.На шахти завжди звозили зеків.Якщо людина відсиділа
і судимість знята, то вона не судима."
      Отаке-то,як кажуть західняки.
Отже так и ні інакше на часі зміна деяких політичних орієнтирів і так "напевно" мусить бути.Головне, ще раз не
промахнутися на виборах місцевого рівня, бо в певний спосіб стане можливим урівняти інтереси місцеві з дуже
великими і амбітними інтересами команди Януковича, яка фактично прибрала під себе влади всіх рівнів.Чи є це
небезпечним, стверджувати однозначно не вартує,але погодьтеся, що загроза узурпації присутня,коли наприклад,
одне тільки походження з регіону,є вже повним верховенством,
то це вже недобре.
 
2

Коментарі