хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Ты хочешь в Китай?

Китай  

 

 

 

9

Коментарі

19.05.10, 15:24

Зачим їхати, він приїде до нас сам
Наш шеф 3 дня тому приїхав якраз звітам. Що сказати, ми відстали від них у всьому. Отак. В них технології кращі, інфраструктура - нам про таке можна тільки мріяти. В самому задрипаному селищі (4-5 млн) аеропорт крутіший за наш вже в порівнянні допотопний Бориспільський.
Заробіт. плата в еквіваленті на нашу - приблизно однакова (в середньому), а ціни - мішно За еквівалент в 20 гр можна похарчуватись як у нас в ресторані... за 30 гр весь шанхай на Таксі обїдеш. Автобани дуже широкі багаторядні - просто ідеальні, вздовж них висаджені кущики що фігурно підстрижені - і так вздож багато сотень км А маштаби індустрії - США сховається, взагалі висновок: Китай семимильними кроками прямує до світового лідерства

    анонім

    29.05.10, 17:46

    дуууже гарні фото)

      310.05.10, 07:52

      хочу...

        410.05.10, 08:14Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

        Зачим їхати, він приїде до нас сам
        Наш шеф 3 дня тому приїхав якраз звітам. Що сказати, ми відстали від них у всьому. Отак. В них технології кращі, інфраструктура - нам про таке можна тільки мріяти. В самому задрипаному селищі (4-5 млн) аеропорт крутіший за наш вже в порівнянні допотопний Бориспільський.
        Заробіт. плата в еквіваленті на нашу - приблизно однакова (в середньому), а ціни - мішно За еквівалент в 20 гр можна похарчуватись як у нас в ресторані... за 30 гр весь шанхай на Таксі обїдеш. Автобани дуже широкі багаторядні - просто ідеальні, вздовж них висаджені кущики що фігурно підстрижені - і так вздож багато сотень км А маштаби індустрії - США сховається, взагалі висновок: Китай семимильними кроками прямує до світового лідерства
        Хочу побачити на власні очі

          510.05.10, 08:14Відповідь на 2 від анонім

          дуууже гарні фото)

            610.05.10, 08:15Відповідь на 3 від rosa19631

            хочу...І я б подивилася

              710.05.10, 08:22Відповідь на 6 від Голубка

              Мій товариш їздив, розповідав...

                810.05.10, 09:44Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

                зато украинцы лучшие

                  910.05.10, 13:54

                  красивые фото и развитие страны радует, но мне пока больше нравится старушка Европа, чем Азия

                    1010.05.10, 15:02


                    смотрибельно...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна