хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Майстерність пілота, що зберегла життя всім пасажирам

 


15 січня 2009 року — сталося «диво на Гудзоні».



12

Коментарі

Гість: _Сонечко_

130.04.23, 09:20

    230.04.23, 09:32Відповідь на 1 від Гість: _Сонечко_

    Дякую

      330.04.23, 10:22

      Практично однакова історія сталась з Як40 на рейсі Каунас-Київ. Літак приземлився на болоті під Оскорками, колу у нього вимкнулись двигуни при заході на посадку. Тоді теж всі врятувались чудом

        430.04.23, 10:23

        Думаю , всім відомо що екіпаж хотіли засудити за позовами деяких пасажирів, які замочили ніжки

          530.04.23, 10:28Відповідь на 3 від NoTaRь

          Практично однакова історія сталась з Як40 на рейсі Каунас-Київ. Літак приземлився на болоті під Оскорками, колу у нього вимкнулись двигуни при заході на посадку. Тоді теж всі врятувались чудом

            630.04.23, 10:29Відповідь на 4 від NoTaRь

            Думаю , всім відомо що екіпаж хотіли засудити за позовами деяких пасажирів, які замочили ніжкиХотіли

              730.04.23, 10:51Відповідь на 5 від Голубка

              Практично однакова історія сталась з Як40 на рейсі Каунас-Київ. Літак приземлився на болоті під Оскорками, колу у нього вимкнулись двигуни при заході на посадку. Тоді теж всі врятувались чудомПричина вимкнення двигунів була анекдотична- нібито стюардеса яка заносила каву екіпажу , розлила її на приборну дошку.

                830.04.23, 10:59Відповідь на 7 від NoTaRь

                Практично однакова історія сталась з Як40 на рейсі Каунас-Київ. Літак приземлився на болоті під Оскорками, колу у нього вимкнулись двигуни при заході на посадку. Тоді теж всі врятувались чудомПричина вимкнення двигунів була анекдотична- нібито стюардеса яка заносила каву екіпажу , розлила її на приборну дошку.Це ж треба таке...

                  анонім

                  930.04.23, 13:27Відповідь на 4 від NoTaRь

                  Думаю , всім відомо що екіпаж хотіли засудити за позовами деяких пасажирів, які замочили ніжки
                  Не чув про такий випадок... Може я тоді в Києві не жив...

                  Нагадало - Чоловік врятував єврейського хлопчика, який тонув.
                  Віддає мамі. Вона:
                  - А де шапочка?
                  - Яка?
                  - Для плавання. Він був в шапочці!

                    1030.04.23, 16:18

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна