хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Здобувати нові знання завжди цікаво...

Здобувати нові знання завжди цікаво, адже від цього ми стаємо більш ерудованими та розвиненими у різних напрямках життя. Але не завжди подача корисного матеріалу приваблює та притягує його прочитати. Особливо це стосується великих шматків тексту – вони лише відлякують читача. Тому в цій статті ми змінили формат подачі матеріалу, щоб вам було цікавіше саморозвиватися. Вся інформація представлена у вигляді зображень та невеликих описів до них. Приємного перегляду!

Ось у такій камері сидять ув’язнені у Данії



 

Це запис відвідуваності працівників, папірецю близько 3200 років, був знайдений в Єгипті. Судячи з записів, люди були відсутні через укус скорпіона,

бальзамування родича і т.д.

 

1 млн комарів із пастки у Флориді 



 

Протопланетарна туманність – тут найбільш холодно і неймовірно низька температура, яка становить 1 К



Амфіподи-гіперіїди, ця істота була знайдена в Австралії



Це люди, які реально існували, найбільша жінка (її вага сягала 292 кг) і найменший чоловік (його зріст був не більше 0,71 м)




Ця команда волейболістів складалася із засуджених до страти ув’язнених, кожна їхня перемога відтягувала дату страти, 1910 р. 



Коли суспільство дізналося про це, люди почали влаштовувати бунти. У результаті вся команда була страчена.

Це не учасники Куклус-клану, а іспанці, які готуються до Великодня під час Страсного тижня


А в інших державах у цей час люди здійснюють різні обряди, ходять до церкви та вистоюють служби.

Камінь-мінерал вогненний агат був знайдений у США

 

Яблука-привиди. Яблука, які не були зібрані та згнили, взимку покриваються крижаною товстою оболонкою, з якої саме яблуко в результаті витікає, а крижана форма залишається


форма залишається


 


Перламутрові хмари з’являються зазвичай у полярних широтах у момент переходу із зимового сезону на весняний за рахунок низьких температур



Пайнберрі – вид полуниці білого кольору, а насіння всередині червоне. На смак ягода нагадує ананас



Так виглядає алергічна реакція на вітамін В3 





Бурштин із богомолом всередині, якому близько 12 млн років 

 



Осли, що знаходяться на пасіці, теж захищені спеціальним костюмом

11

Коментарі

115.03.23, 12:09

    215.03.23, 12:10Відповідь на 1 від Андрій1961

    дякую

      315.03.23, 14:44

      Тьфу ти! А я подумав що це бойовий москаль! Якого на налигачі ведуть на забій.

        415.03.23, 16:40

          Гість: _Сонечко_

          516.03.23, 09:32

          вогнений агат дуже гарний!!!! вперше бачу такий.

            анонім

            616.03.23, 11:37

            Осликів захистили, які молодці

              716.03.23, 23:12

              Я зовсим не проти читати тексти, и мабуть не я йэдына така.

                816.03.23, 23:14Відповідь на 3 від Nikolka

                Яка кровожерлива

                  917.03.23, 21:26