хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Невже Вучетич щось знав...?



Olexandr Starish

Доброго ранку, Ненько 🇺🇦 !


8

Коментарі

14.02.23, 07:29

    24.02.23, 09:05

    Висновки трошки дивні, але в добу фейсбука кожен може писати що завгодно , і як мені вже кожен день тут на ай юа нагадують "Я пишу що хочу, мій блог мої правила" . Хоч яку би ахінею не несли

    Монументальна ідея Вучетича і ко були для того покоління, була в принципі зрозуміла- і обидві Родіни в Києві і Волго (сталін)граді, і воїн освободітель з Трептов парка, і Перекуєм мечі на орала - це ідейно один комплекс
    Баттківщина мати мала зображувати "Форсування Дніпра" у 1943- операція жахливо кривава і у 1980х ще за неї памятали.
    Зі зміною акцентів історії 2 світової у рашці ( вже з 1980х) а від неї і у світовій хроніці- битви на території росії ставали центровими, а Україна так собі, про между прочим.

      34.02.23, 09:14

      Досить очевидно чому Батьківщина дивиться на схід- вона стоїть на високому березі Дніпра, зворот в іншу сторону змазало би видовищність монумента, та і там були проектові умови досить обмежені - схил, навантаження, видимість серед щільної забудови. Вже на початку будівництва , більшості ця ідея різко не подобалась. За спогадами очевидців, особливо гнітюче враження викликала величезна голова на тягачі
      Згідно задуму самого Вучетича, монумент мав бути покритий золотавою бронзою і яскраво сяяти на світанку

        44.02.23, 09:46

        Складається враження що Батьківщина мати первинно проектувалась не для київських пагорбів- на це вказує її погляд і застиглість композиції як такої. По смерті Вучетича , композицію сильно змінили, крім форсування , внизу включили скульптурні групи інших битв і подій в Україні 2 світової, замкнувши ідейно на стражданнях саме України (серед скульптур немає тріумфальних)

          54.02.23, 09:55Відповідь на 1 від Андрій1961

            64.02.23, 09:59Відповідь на 2 від NoTaRь

            Висновки трошки дивні, але в добу фейсбука кожен може писати що завгодно , і як мені вже кожен день тут на ай юа нагадують "Я пишу що хочу, мій блог мої правила" . Хоч яку би ахінею не несли

            Монументальна ідея Вучетича і ко були для того покоління, була в принципі зрозуміла- і обидві Родіни в Києві і Волго (сталін)граді, і воїн освободітель з Трептов парка, і Перекуєм мечі на орала - це ідейно один комплекс
            Баттківщина мати мала зображувати "Форсування Дніпра" у 1943- операція жахливо кривава і у 1980х ще за неї памятали.
            Зі зміною акцентів історії 2 світової у рашці ( вже з 1980х) а від неї і у світовій хроніці- битви на території росії ставали центровими, а Україна так собі, про между прочим.
            Так, кожен мислить в міру того, як розуміє...

              74.02.23, 10:02Відповідь на 4 від NoTaRь

              Олександру Старішу можу сказати, що не варто притягувати за вуха окремі моменти пояснення яких є банально простим, і виривати їх з часового контексту.
              Обличчя Родін би так і не мали бачити зблизька, дивлячись на них знизу, де вони вписуються в загальну композицію

                84.02.23, 10:03Відповідь на 4 від NoTaRь

                Складається враження що Батьківщина мати первинно проектувалась не для київських пагорбів- на це вказує її погляд і застиглість композиції як такої. По смерті Вучетича , композицію сильно змінили, крім форсування , внизу включили скульптурні групи інших битв і подій в Україні 2 світової, замкнувши ідейно на стражданнях саме України (серед скульптур немає тріумфальних)Дуже вдячна за інформацію, цікаво.

                  94.02.23, 10:03Відповідь на 6 від Голубка

                  Знають мало, Голубко
                  В добу інтернету про минулі часи достовірної інформації меншає

                    104.02.23, 10:19

                    Тема хороша , тому дякую
                    Плюс

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна